Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Herkese İyi Bayramlar - Aranıza Kuluçka Makinesi Üreticisi Katıldı.

9 Tem 2022
1
0
5
LV
0

Merhaba değerli forum kullanıcılar, herkese iyi bayramlar dilerim. Kuluçka makinesi üreticisi olarak aranızda olmaktan memnun oldum. Ürün tanıtımı yapmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Ürün özelliklerini tanıtım videosunun altında detaylı olarak paylaşılmıştır.

dik3-web2.jpg

Çok Yüksek verimliliğe sahiptir.
Özel tasarımı ile darbelere dayanıklıdır.
Her türlü sıcak ve soğuk ortamlardan etkilenmez. Makine performansından ödün vermez.
63 gelişim 63 çıkım olmak üzere toplam 126 kapasitelidir.
Nemlendirme Probleminin Ortadan Kalkması
Tek Tuş Joyisktik System
Zarif Saglam Dinamik Ergonomik Tasarım
Çok Güçlü döl kontrol lambası ile
Diger Makinelere Göre Daha Saglıklı Çıkım
12 Volt ile çalışma imkanı. Bu sayede elektrik kesintilerinde Ups ile kullanabilirsiniz.
Makinenin Gelişim Zamanında 18. Güne Kadar Hic birşekilde Müdahale Gerektirmiyor.
Çıkım Sonrası Temizlik ve Kir Ve Virüsleri Tutmaması Kolaylıgı
Özel iç tasarımı ile hava döngüsünü muazzam derecede sağlar.
8 Cm duvar kalınlığı ve özel yalıtım malzemesi ile % 80' ve Üzeri elektrik tasarrufu
Makinenin Gelişim Zamanında 18. Güne Kadar Hic birşekilde Müdahale Gerektirmiyor.
Yeni geliştirilmiş N-4 nem sistemi sayesinde kireç problemleri yaşamazsınız.
%95 çıkım oranı ile
Kablosuz silindir viyol sistemi ile her türlü kanatlı yumurtasina uygundur. Sizi kablo bağlantı derdinden kurtarır.
1 KW elektrik tüketimi ile yakıt cimrisi.
Ve Daha Bir Çok Özelligi ile Hizmetinizdedir.

Sitemizde Kuluçka makineleri ve Kuluçka aksesuarlarını bulabilirsiniz. Ayrıca Kuluçka forumunda aklınıza takılan soruların cevaplarını bulacaksınız.

Sitemizde Kuluçka kanatlı forumu, yetiştiricilik ekipmanları , yemlik çeşitleri, suluk çeşitleri, kuluçka makineleri forumu, kuluçka forumu, kuluçka makinesi modelleri, paleo serisi, full otomatik kombine kuluçka makinesi p-63, kanatlı takviye ürünleri, Nipel suluk çeşitleri, kuluçka aksesaur ve yedek parçaları, bilezik çeşitleri, kuluçka gelişim viyolu, kuluçka çıkım sepeti ürünlerini bulabilirsiniz. Benighted Kuluçka

Ekli dosyalar

• dik3.PNG
    dik3.PNG
    132.5 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme: