Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hobiye Başlangıç

Necili1970

Yumurta
10 Ocak 2022
5
1
15
LV
0

Merhabalar,

Koloni veya kraliçe almak istiyorum , Nereden alabilirim bilgi verir misiniz. ?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,

Hobiye Yeni Başladım.

Son düzenleme:

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Hevesini kırmak istemem ama şu an hobiye başlamak için uygun mevsimde deiğiliz havalar soğuk olduğu için aldığın kraliçe veya işçili koloni yumurtasız ise yumurtlamayacak yumurtası var ise büyütemeyecek.. o yüzden 2 ay daha bekleyip Mart Nisan gibi uçuşlar başlar kendi kraliçeni bulursan daha iyi olur.. sitelerden aldığın koloni veya kraliçenin akibetini bilemezsin belki hasta belki çiftleşmemiş vs gibi durumlar olabilir.

Necili1970

Yumurta
10 Ocak 2022
5
1
15
LV
0

Merhabalar,

Hobiye Yeni Başladım.
Hevesini kırmak istemem ama şu an hobiye başlamak için uygun mevsimde deiğiliz havalar soğuk olduğu için aldığın kraliçe veya işçili koloni yumurtasız ise yumurtlamayacak yumurtası var ise büyütemeyecek.. o yüzden 2 ay daha bekleyip Mart Nisan gibi uçuşlar başlar kendi kraliçeni bulursan daha iyi olur.. sitelerden aldığın koloni veya kraliçenin akibetini bilemezsin belki hasta belki çiftleşmemiş vs gibi durumlar olabilir.
Bilgilendirme İçin Çok teşekkür ederim.

Berk1497

Pupa
8 Ocak 2022
59
47
30
LV
0

Almak için siteler var ama ben de Mart, Nisan gibi kendi kraliçeni bularak başlamanı tavsiye ederim. Hem sıcaklıklar uygun olur hem baştan bulmak daha güzel oluyor :)

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

kış mevsiminde uçuşlar olmuyor o yüzden kraliçe bulamazsın, eğer başka birinden alacağım diyorsan onun da sıkıntılarını Erastes açıklamış. Mart'a çok bir şey kalmadı zaten 1.5 ay daha beklemeni öneririm.

Nasuh C

Pupa
6 Nis 2021
65
2
30
LV
0

mart ayında messor stucter kraliçe üçüşları var o zanam bulabilirsin ve satın da alma çünkü kış uykusuna yatmişlardır

Users who are viewing this thread

Üst Alt