Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hobiye Geri Dönüş ?

Oguz.sungerr

Yumurta
26 May 2021
10
4
15
LV
0

Merhabalar,
Adım Oğuz, Eskişehirde yaşıyorum. Geçen senelerde lasius niger, messor structer kolonilerim vardı ancak pandemi dolayısıyla üniversite okuduğum yerden acil dönüş yapınca kolonilerimi sahiplendirmek zorunda kaldım. Şimdi yavaş yavaş hobiye geri dönüyorum. Şu an messor ve türünü bilmediğim bir kraliçem var. Umarım forumda daha sık karşılaşırız.

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Merhabalar,
Adım Oğuz, Eskişehirde yaşıyorum. Geçen senelerde lasius niger, messor structer kolonilerim vardı ancak pandemi dolayısıyla üniversite okuduğum yerden acil dönüş yapınca kolonilerimi sahiplendirmek zorunda kaldım. Şimdi yavaş yavaş hobiye geri dönüyorum. Şu an messor ve türünü bilmediğim bir kraliçem var. Umarım forumda daha sık karşılaşırız.
Aramıza tekrardan hoşgeldin o zaman :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Merhabalar,
Hoşgeldin fotoğrafını atarsan cinsini anlayabiliriz öteki kraliçenin

Users who are viewing this thread

Üst Alt