Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hobiyi Bırakıyorum

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Bugün benim için çok üzücü bir gün.Ailem ile liseyi başka şehirdeki bir okulda gitme kararı aldığım için hobiyi bırakmak zorunda kaldım. Hobide çok güzel zamanlar geçirdim çok sevdiğim saydığım abilerimle tanıştım. Forumda yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Benzer konular

nichtzz

Süper Majör
19 Haz 2021
289
75
110
Ödüller
2
LV
1

Bugün benim için çok üzücü bir gün.Ailem ile liseyi başka şehirdeki bir okulda gitme kararı aldığım için hobiyi bırakmak zorunda kaldım. Hobide çok güzel zamanlar geçirdim çok sevdiğim saydığım abilerimle tanıştım. Forumda yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.
sonu değil ya liseyi bitirince tekrar başlarsın kendine iyi bak güzel insan

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Bende senin gibi şehir değiştirdiğim için 4 sene önce bırakmışken herşeyi eskisi gibi zannedip 8 ay önce tekrar başladım biraz üzücü bir durum ama umarım tekrar hobiye dönersin gerçi Türkiye'de ne kadar hobicilik kaldıysa artık.. herşey gönlünce olsun paşam :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Ben de üniversiteden dolayı tüm canlıları bırakmak zorunda kalabilirim ama hobiyi bırakmamız şart değil internet elimizde araştırıp, öğrenip, tecrübe kazanmaya ve başkalarına da yardım etmeye devam edebiliriz

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Ben de üniversiteden dolayı tüm canlıları bırakmak zorunda kalabilirim ama hobiyi bırakmamız şart değil internet elimizde araştırıp, öğrenip, tecrübe kazanmaya ve başkalarına da yardım etmeye devam edebiliriz
O yönden bırakmayı düşünmüyorum sadece elimdeki tüm canlıları sahiplendireceğim.

EfeS

Pupa
8 Tem 2021
80
12
30
LV
0

yurtta bakmaya izin vermiyorlar mi bir de hangi sehirde okumayi planliyorsun

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

Bu hobi o kadar güzel bir hobi ki bırakılmaz ara verilebiliyor sadece. Kendi adıma en az dört beş kere hobiyi bırakmak canlılarımı sahiplendirmek zorunda kaldım. Birinde annem yakalamıştı, birinde üniversite sınavı içindi biri şehir değişikliği birisi kpss sınavına gireceğim diye fakat eninde sonunda hep döndüm

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Eğer sahip buşmadıysanız uzun zamandır tarantula beslemek istiyordum eğer biriyle anlaşmadıysanız seve seve sahiplenebilirim

Okulun açılmasını yakın satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz yazarsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Users who are viewing this thread

Üst Alt