Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

iki messor sp var multi deneyeyim mi

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

iki tane messor sp. kraliçem var biri kanatlı diğeri kanatsız hiç tecrübem yok multi denememi söyledi tecrübeli bir abi deneyeyim mi?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

16807043767224174526793050978905.jpg
bu çiftleşmemiş olabilir mi kanatları birleşik

Son düzenleme:

Ssg0658

Yumurta
21 Tem 2022
43
4
15
LV
0

iki tane messor sp. kraliçem var biri kanatlı diğeri kanatsız hiç tecrübem yok multi denememi söyledi tecrübeli bir abi deneyeyim mi?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 22486bu çiftleşmemiş olabilir mi kanatları birleşik
Reis aynı uçuşta yakaladiysaniz belki bir ihtimal olabilir ama genelde messorlar kabul etmiyor. savasabilirler yani Kanatlı olanı beklet 1 hafta karanlık ortamda yumurtlamaz ise dışarı sal bence çünkü ucuslar yeni başlıyor çiftleşmemis olabilir

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

Reis aynı uçuşta yakaladiysaniz belki bir ihtimal olabilir ama genelde messorlar kabul etmiyor. savasabilirler yani Kanatlı olanı beklet 1 hafta karanlık ortamda yumurtlamaz ise dışarı sal bence çünkü ucuslar yeni başlıyor çiftleşmemis olabilir
ben de öyle düşünüyorum kanadı birleşik ve 20-30 metre aralıkla yakaladım belki çiftleşmemiştir bi abi çok ısrar etti birleştirmem için

Users who are viewing this thread

Üst Alt