Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

( İLAN PASİFTİR) Satılık koloniler + kolonilerin yanlarında ücretsiz malzeme ve canlı yemler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

Merhabalar İşlerimden dolayı hobiyi bırakıyorum sahip olduğum bütün karınca kolonilerimi ve malzemelerini satıyorum.
Satılık Koloniler: ( Çok işçili veya nadir bulunan türlerin yanında ekstra malzemeler ve böcekler ücretsiz verilecektir)

Bölge: İstanbul
Kargo: Elden teslim önceliğimdir kargo ile alımlarda kargonun yarı fiyatı ücrete eklenecektir
Fotoğraflar günceldir çok vaktim olmadığından ve sayıları fazla olduğundan besleme esnasında toplu halde fotoğraflarını çektim video ve macro çekimlerii yapabilir atabilirim.

*Güncellendi
1 adet sarı tetramorium (tam altı türünü bilmiyorum) +40 işçililer bir kolonide daha da fazla işçi var Fiyat (200tl)+ yanlarında minik outworld ve unkurdu hediye+ ekstra malzeme

*Bütün koloniler geçen sene elde edilmiştir hepsi 1 yıllıktır bir çoğunu kendim buldum bulunma zamanşarı ve fotoğrafları mevcuttur. Bütün koloni alımlarında yanında outworld gelecektir eksradan orta boy 15 cm lik outworldler de mevcuttur, 2 adet kendi yaptığım formicarium mevcuttur 13x13cm ytong. Yanlarında böcek verebilirim (unkurdu ve dubia hamam böceği). Daha fazla bilgi ve detay için özelden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Image 2023-07-03 at 13.51.29.jpeg

Son düzenleme:

Benzer konular

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
383
144
185
Ödüller
4
LV
2

Marriot otelin orası olur mu peki ortak nokta olarak
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

City İstanbul'un orada olabilir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

City İstanbul'un orada olabilir

bartokhan

Yumurta
8 Tem 2023
3
2
15
LV
0

Edirne'deyim kargo ile gönderme şansın var ise:

camponotus lateralis x 1
crematogatser schmidti x 1

almak isterim.

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

Avrupadan gelen pheidole sp. parva olabilir ancak uzmanlar tarafından incelenmediğinden alt türünün tespitinde kesin diyemeyeceğim ancak nadir bir türdür.
150-250 (380tl) arası işçiye sahiptir aşırı derecede yumurta bulunmaktadır aynı türden 80-120 (280tl) işçi arası olanda mevcuttur. Her iki kolonide de ücretsiz yedek malzeme ve canlı yem verilecektir.
WhatsApp Image 2023-07-09 at 18.26.50.jpeg
WhatsApp Image 2023-07-09 at 18.26.49.jpeg
WhatsApp Image 2023-07-09 at 18.26.48.jpeg
WhatsApp Image 2023-07-09 at 18.26.47.jpeg

caner477307

Yumurta
13 Tem 2023
3
0
5
LV
0

Merhabalar İşlerimden dolayı hobiyi bırakıyorum sahip olduğum bütün karınca kolonilerimi ve malzemelerini satıyorum.
Satılık Koloniler: ( Çok işçili veya nadir bulunan türlerin yanında ekstra malzemeler ve böcekler ücretsiz verilecektir)

Bölge: İstanbul
Kargo: Elden teslim önceliğimdir kargo ile alımlarda kargonun yarı fiyatı ücrete eklenecektir
Fotoğraflar günceldir çok vaktim olmadığından ve sayıları fazla olduğundan besleme esnasında toplu halde fotoğraflarını çektim video ve macro çekimlerii yapabilir atabilirim.

1 adet tetramorium caespitum +300-400 işçili (2 test tüpü dolu bolca yumurta ve pupası var) (370tl) +100tl ye Ytgont formicarium 13x13 cm. + Ekstra malzeme ( havalandırma flanşı test tüpü tıpası vb.)
2 adet sarı tetramorium (tam altı türünü bilmiyorum) +40 işçililer bir kolonide daha da fazla işçi var Adet Fiyat (200tl)+ yanlarında minik outworld ve dubia hamam böceği hediye+ ekstra malzeme
3 adet camponotus lateralis hepsi 10-15 işçili yumurtalı Adet Fiyat (150 tl) + yanlarında ekstra malzeme
1 adet camponotus sanctus 12 işçili (150 tl)+ yanında suluk hediye + orta boy outworld hediye 15x12cm
2 adet Yurt dışından gelmiş pheidole parva 1 tanesi 150-250 işçili diğeri (380 tl ) + yanında suluk hediye , 80-120 arası işçili Fiyat (280 tl ) + yanında suluk hediye+ orta boy outworld hediye 15x12cm.
2 adet lasius 50-80 işçi arası Adet Fiyat (150 tl )+ yanlarında minik 5x5 cm outworld hediye
2 adet messor structor ikiside 50-80 işçili Adet Fiyat (190tl)+ yanlarında 3 lü test tüpü çoğaltıcı hediye
Satılık Malzemeler :
2 adet pleksi camlı dremelle yapılmış Ytong Formicarium adet fiyat 180 tl
1 adet 5 lü test tüpü çoğaltıcı 25 tl
Test tüpü temizlemek için fırça (15 tl)

*Bütün koloniler geçen sene elde edilmiştir hepsi 1 yıllıktır bir çoğunu kendim buldum bulunma zamanşarı ve fotoğrafları mevcuttur. Bütün koloni alımlarında yanında outworld gelecektir eksradan orta boy 15 cm lik outworldler de mevcuttur, 2 adet kendi yaptığım formicarium mevcuttur 13x13cm ytong. Yanlarında böcek verebilirim (unkurdu ve dubia hamam böceği). Daha fazla bilgi ve detay için özelden ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 25244
Lateralis alacam nasıl iletişime geçebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt