Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İlk işçiler çıktı

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
213
86
140
LV
0

25 eylül 2020 tarihinde bulduğum 3 aphaenogaster subterranea group kraliçelerimden 2 tanesinden başarı elde ettim. İşcilerin çıkması biraz geç oldu çünkü hava sıcaklığı bir hayli düştü. ilk işçinin 2mm boyunda. ilk beslemelerini şekerli su ile yaptim. yarın meyve sineği vermeyi düşünüyorum. bu arada 3 tanesini multi olarak denedim fakat 1 ay iyi geçindikten sonra 1 tanesi diğer ikisini öldürdü. bu tür hakkında deneyimlediklerim bunlardi umarım elinde bu tür olan arkadaşlara yardimci olmuşumdur...?

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
213
86
140
LV
0

25 eylül 2020 tarihinde bulduğum 3 aphaenogaster subterranea group kraliçelerimden 2 tanesinden başarı elde ettim. İşcilerin çıkması biraz geç oldu çünkü hava sıcaklığı bir hayli düştü. ilk işçinin 2mm boyunda. ilk beslemelerini şekerli su ile yaptim. yarın meyve sineği vermeyi düşünüyorum. bu arada 3 tanesini multi olarak denedim fakat 1 ay iyi geçindikten sonra 1 tanesi diğer ikisini öldürdü. bu tür hakkında deneyimlediklerim bunlardi umarım elinde bu tür olan arkadaşlara yardimci olmuşumdur...?
yarında transfer yapmayı düşünüyorum çünkü tüpte ki suyu sömürmüşler resmen.

M.bybrt

Majör
24 Tem 2020
79
37
80
LV
0

@Burhan 28 'nin hediye ettiği 2 aphaenogaster muti kraliçelerim vardı benimde. Daha aktif olan diğerini öldürdü. Muti olmuyorlar sanırım. Şuanda 6 işçisi ve epeyce yumurtası ve pupası mevcut.

Users who are viewing this thread

Üst Alt