Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Işık ve stresle ilgili

Alparslan

Pupa
21 Haz 2020
27
9
30
28
LV
0

9-10 yumurtası olan bir kraliçem var C. Sanctus. Hobiye yeni başladığım ve sabırsızlığımdan olsa gerek her akşam bir kere bakıyorum tutamıyorum kendimi. Lasius ve tetraları alır almaz hemen panik yapıp koşturmaya başlıyorlar ama sanctus u çıkarıp baktığımda gayet sakin yumurtalarıyla uğraşmaya devam ettiğini görüyorum. Bu durumda sanctusun stres yapmadığını söyleyebilir miyiz yoksa zararı var mıdır?

Benzer konular

Guney

Majör
22 Haz 2020
60
23
80
LV
0

Işığa alışmış olabilir ama kendini maksimum güvende hissedebilmesi için haftada 1 kez bakmanız daha uygun olacaktır. Kendinizi tutmaya çalışın.

Alparslan

Pupa
21 Haz 2020
27
9
30
28
LV
0

Işığa alışmış olabilir ama kendini maksimum güvende hissedebilmesi için haftada 1 kez bakmanız daha uygun olacaktır. Kendinizi tutmaya çalışın.

Biraz fazla sabırsızım sanırım. Kırmızı asetat kağıtlarından bulamadım buralarda. Bulup sarsam onunla yeterli olur değil mi? Ya da daha inceleri oluyor ya kitap defter ciltleri için onlar iş görür mü?

Guney

Majör
22 Haz 2020
60
23
80
LV
0

Biraz fazla sabırsızım sanırım. Kırmızı asetat kağıtlarından bulamadım buralarda. Bulup sarsam onunla yeterli olur değil mi? Ya da daha inceleri oluyor ya kitap defter ciltleri için onlar iş görür mü?
İnce ise 2 kat yapabilirsiniz. Hem kraliçe rahat edecektir hem siz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt