Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

istanbul avrupa yakasinda yaşayanlar messor uçuşuna hazirlansin ?

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

bugun baya hızlı yagmur yağdı. dışarı cikip gözlem yaptim messorlar baya hareketli ve çoğusu yuvanın dışına çıkmıştı. en geç yarın veya 2 gün sonra uçarlar diye düşünüyorum

Benzer konular

collector

Media
5 Ağu 2020
39
22
50
LV
0

Evet bende kontrol icin sabah ormana yuruyuse gittim baya bi yuvaya girip cıkan prensesler vardı hatta birinin sadece 1 kanadı vardı onu aldım yuva size yakınsa haber verirsinz ucusu bana biraz uzak :)

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Evet bende kontrol icin sabah ormana yuruyuse gittim baya bi yuvaya girip cıkan prensesler vardı hatta birinin sadece 1 kanadı vardı onu aldım yuva size yakınsa haber verirsinz ucusu bana biraz uzak :)
ben birazdan koruya gidicem

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Anadolu yakasındayım ben bu sabah sanırsam 5 civarı kısa bir süre yağmur yağdı umarım bu tarafta da birkaç güne uçuş olur

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

uçuşlar ne durumda acaba yoğunluktan ötürü gidemedim hiçbir yere. hala devam ediyor mu acaba?

collector

Media
5 Ağu 2020
39
22
50
LV
0

bugn ucus olur bende gun sonunda hisettim, 6. his , resmen agzımla cagırdım vs gbi turlu turlu artislikler yaparım :)

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

bugun baya hızlı yagmur yağdı. dışarı cikip gözlem yaptim messorlar baya hareketli ve çoğusu yuvanın dışına çıkmıştı. en geç yarın veya 2 gün sonra uçarlar diye düşünüyorum
Valla burda daha yağmur yağmadı havalarda fazla soğuk değil bazen çok sıcak oluyor sonuçta burası urfa

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Valla burda daha yağmur yağmadı havalarda fazla soğuk değil bazen çok sıcak oluyor sonuçta burası urfa

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

bu gün de epey yoğun yağmur yağdı hemen çıkıp bakmaya başlayım mı yoksa havanın biraz dinlenmesini mi bekleyeyim?
ağırlıklı olarak nerelere bakmamı tavsiye edersiniz?

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

bu gün de epey yoğun yağmur yağdı hemen çıkıp bakmaya başlayım mı yoksa havanın biraz dinlenmesini mi bekleyeyim?
ağırlıklı olarak nerelere bakmamı tavsiye edersiniz?
hemen değil yarın sabah saat 10 gibi çık belki messor bulursun. bulamazsan ertesi gün yine ayni saatte. çünkü çok fena yagdi yagmur.

collector

Media
5 Ağu 2020
39
22
50
LV
0

bugn ucus olur bende gun sonunda hisettim, 6. his , resmen agzımla cagırdım vs gbi turlu turlu artislikler yaparım :)

Suraya cesitli artistlikler bıkarıyorum:

Ben soylemistim
Biliyordum
Resmen agzımla cagırdım
Zaten 6. hissim benm hep kuvvetlidir
Yeni olabilirzde zekamız eski
Genc kap gel ordan 2 cay sana anlatayım bu isin sırrını
Bizmki sans olsaydı soylediklerimiz herzaman olmazdı yegen
vs vs

:ROFLMAO:

Surayada 2 kare resim bırakıyorum

5aNHpf.png

5aNaxI.png

:cool:

Bu arada saka bir yana cok guzel bide video cektim arkadasımın youtube kanalı icin hem kraliceleri cektigim hem gezi yaptıgım yerin biraz yuruyus biraz muhabbet biraz kralice yakalamak gbi bisey oldu EGER SİTE TARAFINDAN BİR YASAGI YOKSA arkadasım videomu yayınladıgı zaman linki paylasırm cok keyifli bir video oldu

Son düzenleme:

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

Ben soylemistim
Biliyordum
Resmen agzımla cagırdım
vs vs

5aNHpf.png

5aNaxI.png

Bu arada saka bir yana cok guzel bide video cektim arkadasımın youtube kanalı icin hem kraliceleri cektigim hem gezi yaptıgım yerin biraz yuruyus biraz muhabbet biraz kralice yakalamak gbi bisey oldu EGER SİTE TARAFINDAN BİR YASAGI YOKSA arkadasım videomu yayınladıgı zaman linki paylasırm cok keyifli bir video oldu
darısı benim başıma

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

ne

Ben soylemistim
Biliyordum
Resmen agzımla cagırdım
vs vs

5aNHpf.png

5aNaxI.png

yapıcan o kadar messoru

collector

Media
5 Ağu 2020
39
22
50
LV
0

ne

yapıcan o kadar messoru
13 tane var bunlardan 3 tanesi bu kıs kıs uykusunu atlatamasa 10 kalır e hadi biri yumurtlamadı oldu desen 9 kalır 2 tanesini cevremdeki yakın arkadaslarıma versem 7 kalır 5 tanesini youtube hesabı olan bi arkadasıma gonderirim o cekilis vs yapar hediye eder son ikide bana kalır iste tam kıvamında toplamısm :)

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Ben soylemistim
Biliyordum
Resmen agzımla cagırdım
vs vs

5aNHpf.png

5aNaxI.png

Vay be. Ulan biz 1 tane bulamıyoruz adam 13 tane bulmuş?

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Ben soylemistim
Biliyordum
Resmen agzımla cagırdım
vs vs

5aNHpf.png

5aNaxI.png

Maşallah güzel toplamışsınız bende şimdi çıkıyorum ava :)

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

13 tane var bunlardan 3 tanesi bu kıs kıs uykusunu atlatamasa 10 kalır e hadi biri yumurtlamadı oldu desen 9 kalır 2 tanesini cevremdeki yakın arkadaslarıma versem 7 kalır 5 tanesini youtube hesabı olan bi arkadasıma gonderirim o cekilis vs yapar hediye eder son ikide bana kalır iste tam kıvamında toplamısm :)
kardeşim biz bir tane bulunca yumurtlar diyoruz adam kafadan beş altı tane eliyor ?

collector

Media
5 Ağu 2020
39
22
50
LV
0

Yanlıs anlasıldı sanırm ben 13 tane bulup hepsini almadım binlercesinin icnden 13 tanesni aldım gerisini biraz izledim biraz video cektim hava cok guzeldi havanın tadını cıkardım sonrada donup evime geldim

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Yanlıs anlasıldı sanırm ben 13 tane bulup hepsini almadım binlercesinin icnden 13 tanesni aldım gerisini biraz izledim biraz video cektim hava cok guzeldi havanın tadını cıkardım sonrada donup evime geldim
zaten ben hepsini aldın demiyorum öyle bir şey kastedmedim zaten ben hepsini alırdım sonra doğaya yaşayacakları şekilde salardım

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Ben soylemistim
Biliyordum
Resmen agzımla cagırdım
vs vs

5aNHpf.png

5aNaxI.png

knk istanbulun neresindesin gözünü seveyim. 1 buçuk saat aradım bulamadim beylikduzunde?

Users who are viewing this thread

Üst Alt