Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İstanbul içi yavru tarantula alınacaktır

blidd0g

Yumurta
5 Eki 2023
3
0
15
LV
0

Selamünaleyküm arkadaşlar hobi olarak başlamak istiyorum ilk defa deneyimim olacak o yüzden sağlam bir tür arıyorum. Özelden yazabilirsiniz irtibat numarasını oradan verebilirim. İstanbul içi elden teslim alınacak sadece fiyat olarak uçuk rakam verebilecekler olabilir o yüzden simdeden yazım dönüş yapmayacağım

Benzer konular

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Selamünaleyküm arkadaşlar hobi olarak başlamak istiyorum ilk defa deneyimim olacak o yüzden sağlam bir tür arıyorum. Özelden yazabilirsiniz irtibat numarasını oradan verebilirim. İstanbul içi elden teslim alınacak sadece fiyat olarak uçuk rakam verebilecekler olabilir o yüzden simdeden yazım dönüş yapmayacağım
Başlangıçta sakin bir tür tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır . Rosea , Albopilosum , Pulchripes , Vagans , Bohemei , Parahybana vs

SomeBody

Media
Kıdemli Editör
26 Nis 2023
77
64
50
Ödüller
1
LV
1

Rosea veya vagans öneririm

blidd0g

Yumurta
5 Eki 2023
3
0
15
LV
0

Öneri ve bilgilendirme için teşekkürler
Satacak veya satan arkadaşları olan kişiler irtibat numarasını özelden paylaşabilir misiniz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Rosea veya vagans öneririm
Rosea tercihim olabilir ama şu an bir dönüş sağlayan olmadı araştırıyorum nereden satın alabilirim diye

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Öneri ve bilgilendirme için teşekkürler
Satacak veya satan arkadaşları olan kişiler irtibat numarasını özelden paylaşabilir misiniz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Rosea tercihim olabilir ama şu an bir dönüş sağlayan olmadı araştırıyorum nereden satın alabilirim diye
yeni mesajlar kısmından iletişime geçebiliyorsunuz

Users who are viewing this thread

Üst Alt