Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İstanbul/Kartal bu zamanlarda bulunabilecek kraliçe karınca türü var mı ?

ulerzear

Yumurta
16 Ocak 2022
33
2
15
LV
0

İstanbul/Kartal civarı kış aylarında bulabileceğim kraliçe karınca türü var mıdır ? Şehir içi olduğu için olsa bile zor bulurum tavsiyeler var ise söyleyebilir misiniz ?

Oğuzjq

Majör
Emektar
Deneyimli Hobici
23 Haz 2021
99
64
75
Ödüller
2
LV
1

Kartal'da oturuyorum işler kesat şuan dksdnw

Efe_4534

Yumurta
10 Ocak 2022
31
5
15
LV
0

İstanbul/Kartal civarı kış aylarında bulabileceğim kraliçe karınca türü var mıdır ? Şehir içi olduğu için olsa bile zor bulurum tavsiyeler var ise söyleyebilir misiniz ?
Kış Aylarında karınca türleri kış uykusundadır uçuş yapmaz ama mart ayını beklersen bazı türler uçuşa başlayacaktır kartalın şehir kısmında bulmazsın ancak o taraftaki ormanlara gidersen mart ayı gibi şansın var geçen mart belgrad ormanında messor buldum.

ulerzear

Yumurta
16 Ocak 2022
33
2
15
LV
0

Kartal'da oturuyorum işler kesat şuan dksdnw
asdohasıodyshopdgdfughıpş
Kış Aylarında karınca türleri kış uykusundadır uçuş yapmaz ama mart ayını beklersen bazı türler uçuşa başlayacaktır kartalın şehir kısmında bulmazsın ancak o taraftaki ormanlara gidersen mart ayı gibi şansın var geçen mart belgrad ormanında messor buldum.
ikinizede soruyorum marta hazırlık olarak almam gereken malzemeleri söyler misiniz test tüpü , pamuk ve çöp şiş dışında şimdiden sağolun.

Son düzenleme:

Efe_4534

Yumurta
10 Ocak 2022
31
5
15
LV
0

ikinizede soruyorum marta hazırlık olarak almam gereken malzemeleri söyler misiniz test tüpü , pamuk ve çöp şiş dışında şimdiden sağolun.
saydığın şeyler hariç bir şeye ihtiyacın yok hasatçı bir karınca bulursan tohum başka tür bir karınca bulursanda un kurdu elinde bulunsa iyi olur

beratulker

Yumurta
6 Eyl 2021
14
3
15
LV
0

Aslına bakılırsa o üçü dışında erken safhada başka bişey gerekmiyor ilk işçi çıkması vs bekleniyor biraz daha ileriki dönemlerde besleme sırasında kaçma olayları yaşamamak için tüp ağzı besleme aparatı alabilirsin kullanmadım ama kullanışlı olacağını düşünüyorum veya direk pamuğu açıp yemi bırakıp kapatmak daha basit gelebilir sana sen bilirsin ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt