Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kabuğa Yatmış Olabilir mi (LP)

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Sling canlılar su ihtiyacını verdiğimiz canlı yemlerden sağlar ben L5 e kadar hiç bir canlıda su kabı kullanmadım.. nem ise farklı bi olay ve sudan daha çok ihtiyaç duydukları bir şey yaşam alanının her daim 3/1 nemli olması lazım..

Cherno

Yumurta
25 Eyl 2022
47
7
15
LV
0

Sling canlılar su ihtiyacını verdiğimiz canlı yemlerden sağlar ben L5 e kadar hiç bir canlıda su kabı kullanmadım.. nem ise farklı bi olay ve sudan daha çok ihtiyaç duydukları bir şey yaşam alanının her daim 3/1 nemli olması lazım..
Yani uzun süre kabuk atmak için yuvasında saklansa ve su içmese ölmez değil mi, eğer suya ihtiyaç duyarsa yuvasından çıkıp içer demi su. Yuvadan çıkmaz susuzluktan ölür diye korkuyorum.

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Yani uzun süre kabuk atmak için yuvasında saklansa ve su içmese ölmez değil mi, eğer suya ihtiyaç duyarsa yuvasından çıkıp içer demi su. Yuvadan çıkmaz susuzluktan ölür diye korkuyorum.
Kabuğa girdiyse ve yuvasından çıkmıyorsa sen gerekli nemi yap yeterli

Cherno

Yumurta
25 Eyl 2022
47
7
15
LV
0

Kabuğa girdiyse ve yuvasından çıkmıyorsa sen gerekli nemi yap yeterli
Peki, teşekkür ederim 😌
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Nihayet 🎉 yine yuvada idi dün yuvanın önündeki toprağı açtım baktim kabuk atmış 😌 Ama ne zaman attı tam bilmiyorum. Bu kaç gün geçmiş mi acaba rengi koyulaşmis gibi, yem versem mi acaba ?
IMG_20221122_191315.jpg

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt