Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kaliteli Ve Güvenilir Bir Karınca Sitesi Önerebilir Misiniz ?

Yahya

Yumurta
13 Ocak 2022
2
0
5
LV
0

Güvenilir ve Kaliteli bir karınca sitesi önerir misiniz lütfen

Not : Canlı Yem, Formikaryum, OutWorld, Karınca(Almak İçin), Test Tüpü Gibi Kriterleri barındıran bir Site Olursa İyi Olur

Benzer konular

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Not : Canlı Yem, Formikaryum, OutWorld, Karınca(Almak İçin), Test Tüpü Gibi Kriterleri barındıran bir Site Olursa İyi Olur
Formikaryum ve OutWorld için "ant.store.turkey" Instagram sayfasına göz atabilirsin
Canlı Yem için ise "Antalya Çekirge" veya "Ankara Canlı Yem" daha önce alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım siteler

Plation

Media
31 May 2021
103
13
55
LV
0

Undergroundantworld ten alış veriş yaptım daha yeni karınca güzel geldi fakat az sayıda un kurdu almıştım onlar iyi gelmedi (ilkinde hepsi ölü geldi ikincide de bir kaçı ölü geldi)

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Buranın mağzasına yeni ürünler eklendi onlara bakabilirsiniz, karınca alımını bireysel satıcılardan yapmak daha iyi olabilir canlı yem için yukarıda belirtilenler güvenli.

Yahya

Yumurta
13 Ocak 2022
2
0
5
LV
0

Cevaplayan Herkese Özellikle Plation'a Çok Teşekkür ederim
Sağ olun

Berk1497

Pupa
8 Ocak 2022
59
47
30
LV
0

Kralicekarınca sitesini önerebilirim. Undergroundartworld dan daha demode ama ürünleri daha iyi geldi bana. İki siteden de yakın zamanda aldım

Nasuh C

Pupa
6 Nis 2021
65
2
30
LV
0

2 yıldır bu hobiyi yapıyorum test tüpü için bence en iyisi blabmarket te

Users who are viewing this thread

Üst Alt