Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karınca bariyeri flovn

MSswift

Pupa
5 May 2020
7
1
30
LV
0

Meraba lar formicanyum için flovn karınca bariyeri önerir isiniz karıncaları a zarar vermesini istemiyorum şimdiden teşekkür ederim evde yapılabilecek birşey olursa çok sevinirim iyi çalışmalar

Benzer konular

SeriouSanta

Majör
28 Nis 2020
45
53
80
LV
0

Bebek pudrası ve zeytinyağı karışımını bir araştır istersen ama yenileme süresi kısa ondan eminim.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Bebek pudrası ve zeytin yağı karışımını kullandım. 2 ay kadar süre boyunca rahatça duruyor. Daha fazla bekletmeniz durumunda katılaşıyor ve kokusu artabiliyor. Bu yüzden belirli aralıklarla yenileme yaparsanız kolay ve masrafsız şekilde bariyer yapabilirsiniz. Eğer kullanmak isterseniz macunu sürmeden önce bant ile şerit çizgileri çekerseniz düz görünen bariyeriniz olur ☺

oguzhandemirbas

Yumurta
19 May 2020
24
1
15
LV
0

ben bir ara vazalin kullanıyordum ama o kadar etkili değil karıncalar içine dalıyordu ve orada yapışıp kalıyordu zeytinyağı pudra iyi gibi

Users who are viewing this thread

Üst Alt