Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karınca Hangi Sesleri Duyar

• Konbuyu başlatan NECO
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:08

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Merhaba karıncaların olduğu yere birde kuş kafesi planlıyorum hazır evdeyiz :D acaba karınca sesten strese girermi karıncalar hangi frekanslarda sesleri duyar.

Benzer konular

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Merhaba karıncaların olduğu yere birde kuş kafesi planlıyorum hazır evdeyiz :D acaba karınca sesten strese girermi karıncalar hangi frekanslarda sesleri duyar.
detaylı bilmiyorum ama odamda o kadar süpürge makinesi fln çalşıyor rahatsız olmuyorlar ama matkap sesi fln strese sokuyor (allta tadilat varken bi kraliçem yumurtasını bile yedi matkaptan)

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

detaylı bilmiyorum ama odamda o kadar süpürge makinesi fln çalşıyor rahatsız olmuyorlar ama matkap sesi fln strese sokuyor (allta tadilat varken bi kraliçem yumurtasını bile yedi matkaptan)
Matkabın oluşturduğu titreşimden rahatsız olmuşlardır büyük ihtimal.

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

ben evde çok özenle baktığım tetra ve messor structor kolonilerimi bi peynir kutusunun içine koyuyorum . kutunun içine de pamuk ve peteçe basıyorum . titreşimi engeller belki die. artık ne kadar etkili oluyor bilemem ama daha hiç yumurta yeme vs görmedim . ispinozlar da çok güzel hayvalar . çok hareketli ve şen şakraklar . titreşimden rahatsız olcakalarını sanmam ama bu kutu tekniğini öneririm ? :giggle: ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt