Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncalar çekirge yer mi ?

alper

Pupa
20 Kas 2020
11
1
30
LV
0

arkadaşlar köyden karıncalarım için yem toplamayı düşünüyorum sizce çekirge ve küçük örümcek tarzı şeyler yerler mi veya kara böcek tarzı

Benzer konular

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

arkadaşlar köyden karıncalarım için yem toplamayı düşünüyorum sizce çekirge ve küçük örümcek tarzı şeyler yerler mi veya kara böcek tarzı
Yumuşak olursa daha iyi olur bence. Kara böcek gibi sert kabuklular hem zor ölür hem zor yerler. Çekirgenin protein oranı yüksek bildiğim kadarıyla. Onu tercih edebilirsiniz.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Çekirge ve kara böceklerin genelde kabukları sert oluyor yakalayınca biraz ezerek kabuklarının açılmasını sağlayabilirsiniz. Örümcekleri de verebilirsiniz severler. İlaç taşıma gibi bir olayı yaşayacağınızı pek sanmıyorum köyfe.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Şehirden uzak bir yerde ilaç taşımayacaktır muhtamelen ama halen parazit vb bir şeyler taşıyabilir

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Çekirge mükemmel protein kaynağı yalnız mümkünse tabii steril ortamda insan eliylr yetiştirilenlerden vermek lazım.

Users who are viewing this thread

Üst Alt