Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncam Top gibi Kıvranıyor

EGİŞ

Pupa
18 Nis 2021
31
8
30
LV
0

Messor SP Kraliçe Karıncam başlıkta dediğim gibi top gibi kıvranıyor bunun nedeni ne olabilir?

16187632704897424905171240510049.jpg

Benzer konular

EGİŞ

Pupa
18 Nis 2021
31
8
30
LV
0

Yumurtasını çıkarıyordur büyük ihtimalle strese koymamaya çalışın haftada bir bakın yakında yumurtlayacaktır
Şuan şehir dışındayım yarın geri döneceğim, yolculukta yumurtalarını yemesin diye yumurtlamasını istemiyorum? ayrıca tüpün dışına fon koymadım yumurtlamasın diye.Bu şekilde bekletmem sıkıntı yaratır mı?

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Ya yumurtluyordur ya da abdomenini temizliyordur, çok normal endişelenmenize gerek yok. Sanırım yenisiniz habire açıp bakmayın strese girer :D

EGİŞ

Pupa
18 Nis 2021
31
8
30
LV
0

Ya yumurtluyordur ya da abdomenini temizliyordur, çok normal endişelenmenize gerek yok. Sanırım yenisiniz habire açıp bakmayın strese girer :D
Ama sürekli yapıyo, her baktığımda böyle.
Ayrıca bilerek fon kapatmıyorum ki yumurtlamasın.
Yarın 6-7 saatlik yolculuk var :). Yolculukda yumurtalarını yemesinden korkdum.Eve varınca fonu kapatacağım.Bu şekilde bekletmem sıkıntı olurmu karıncayıda dün 14.50'de buldum

Misfing

Media
20 Mar 2021
35
9
50
LV
0

top seklinde olması kötü bir şey degil ya temizliyor yada yumurta cıkarıyordur yerinde olsam fonunu kaplar yarın tolcugua giderken ici pamuk dolu bir kaba koyardım

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Şuan şehir dışındayım yarın geri döneceğim, yolculukta yumurtalarını yemesin diye yumurtlamasını istemiyorum? ayrıca tüpün dışına fon koymadım yumurtlamasın diye.Bu şekilde bekletmem sıkıntı yaratır mı?
Fon yapmamanız yumurta yapmasını engellemez hatta daha kötüdür çünkü ışığa alışır ve ilerleyen zamanlarda transver yaparken zorlanırsın.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Ama sürekli yapıyo, her baktığımda böyle.
Ayrıca bilerek fon kapatmıyorum ki yumurtlamasın.
Yarın 6-7 saatlik yolculuk var :). Yolculukda yumurtalarını yemesinden korkdum.Eve varınca fonu kapatacağım.Bu şekilde bekletmem sıkıntı olurmu karıncayıda dün 14.50'de buldum
Yumurtasını yese bile yine yumurtlaya bilir

Users who are viewing this thread

Üst Alt