Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncamın ilk işçisi çıktı ama...

• Konbuyu başlatan Ali
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:14

Ali

Pupa
8 May 2021
38
2
30
LV
0

Merhabalar componotus cinsi karıncalarımsan bir tanesi ilk işçiyi çıkarmış bu gün un kurdu verdim 7-8 gün kadar köye gidicez bu süreçte birşey vermesem olurmu yoksa yanımamı alayım (strese girebilir diye korkuyorum yanıma alırsam 12 saat yol)

Benzer konular

Caerliel

Media
26 Eki 2020
84
26
50
LV
0

Gitmeden önce un kurdunu çıkartabilirseniz daha iyi olacaktır. 1 haftadan bir sıkıntı olmiyacaktır, yanınızda taşımak strese sokup kraliçenizi öldürtebilir.

• Beğen
Tepkiler: Ali

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Merhabalar componotus cinsi karıncalarımsan bir tanesi ilk işçiyi çıkarmış bu gün un kurdu verdim 7-8 gün kadar köye gidicez bu süreçte birşey vermesem olurmu yoksa yanımamı alayım (strese girebilir diye korkuyorum yanıma alırsam 12 saat yol)
Tüpü sabitleyip kraliçe ve kolonileri taşıdım toplam 13 tüp yol 11 saatti ölüm olmadı yoldan bikaç saat sonra stresleri geçiyor istiyorsan alabilirsin almasanda 1 haftadan bişey olmaz

• Beğen
Tepkiler: Ali

Caerliel

Media
26 Eki 2020
84
26
50
LV
0

Tüpü sabitleyip kraliçe ve kolonileri taşıdım toplam 13 tüp yol 11 saatti ölüm olmadı yoldan bikaç saat sonra stresleri geçiyor istiyorsan alabilirsin almasanda 1 haftadan bişey olmaz
Tehlikeli bence, ben dikkat etmeme rağmen Lasius kraliçemi kaybettim, 2 saatlik yoldu birde. 1 hafta almaması daha iyi olur fikrimce

10 Mar 2021
52
7
30
LV
0

dostum konuyla alakasız camponotuslardan kaç haftada ilk işçiyi alabildin bende şuan totalde 6 hafta oldu aşırı derecede koza var ama hala daha işçi çıkmadı

Users who are viewing this thread

Üst Alt