Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kediler Miyavlayabilir - Mia Şiir

Benzer konular Forum Tarih
ege kesilmez Genel Sohbet 0 431

Benzer konular

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

Komik mi kardeşim edebi bir eser paylaştık allah allah
Yok senin güzel siirine gülmedim sakin yanlis anlama. Ztn her yaptigim hareket ters geliyor burdaki moderatöre, ve insanlar da yanlis anliyor. Ben o siir paylasan kisiden sonra senden bir siir gelmesine güldüm. Sakin yanlis anlamayin beni artik noooooolurrrrrr

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Yok senin güzel siirine gülmedim sakin yanlis anlama. Ztn her yaptigim hareket ters geliyor burdaki moderatöre, ve insanlar da yanlis anliyor. Ben o siir paylasan kisiden sonra senden bir siir gelmesine güldüm. Sakin yanlis anlamayin beni artik noooooolurrrrrr
kardeşim seni bu forumda sağ çıkarmayacaz asfşlasşfka

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Yanlış anlamazlar merak etme o da şakasında diye düşünüyorum

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

Yanlış anlamazlar merak etme o da şakasında diye düşünüyorum
Hayir, moderatörler iki sefer beni birseyee uyardi. Halbuki kötü bir niyetim yoktu. Herhalde bu birkac gün icerisinde cok mesaj attigimdan gözlerine battim herhalde. Ama olsun ya, bilgi paylasmaya devamke

Users who are viewing this thread

Üst Alt