Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni için Su

15 Haz 2020
9
4
30
LV
0

Selamlar Forum Ailesi. Ytong tan yapmış olduğum autworlde bir kap bağladım ve burada kolonime yem vereceğim. Ancak suyu nasıl versem karar veremiyorum. Şu an karınca suluğu gibi bişi alma imkanım yok. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
354
91
185
Ödüller
2
LV
1

Selamlar Forum Ailesi. Ytong tan yapmış olduğum autworlde bir kap bağladım ve burada kolonime yem vereceğim. Ancak suyu nasıl versem karar veremiyorum. Şu an karınca suluğu gibi bişi alma imkanım yok. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.
hap kustusunu kes güzelce temizle yada kapagın içine pamukla su koy karıncaların bogulmayacagı şekilde

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Pamuk kapak olayı yorucu olabilir. Şırınga veya küçük test tüplerini sadece su kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede su hapsolduğu için buharlaşma az olacaktır haliyle uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Dahada farklı alternatif istiyorsanız mağazadaki ürünü de temin edebilirsiniz. Kolay imkanlar varken direk ürünü paylaşmak istemedim ☺

15 Haz 2020
9
4
30
LV
0

Dahada farklı alternatif istiyorsanız mağazadaki ürünü de temin edebilirsiniz. Kolay imkanlar varken direk ürünü paylaşmak istemedim ☺
Önce ufak bi tüp ile deneyeceğim. Belki suluğa geçebilirim. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

kucuk boy kus sulukları var 1 2 lira onlardan alabilirsin yada bi kapaga pamuk koy ıslat birsürü yöntem var

Users who are viewing this thread

Üst Alt