Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni sahiplenmek istiyorum

Tunagks

Yumurta
1 Haz 2021
46
6
15
LV
0

Öncelikle merhabalar
tecrübem var
ellinde fazladan kolini olan campo,messor,cata cinsleri olan ve bakamıyacak olan varsa bana yazsın
iyi günler dilerim

Benzer konular

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Anlamadığım durum bundan 1 2 hafta önce koloni satıyordun. Madem bakmak istiyorsun neden sattın? Sahiplendirecek kişi neden sana güvensin bu durumda?

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

Anlamadığım durum bundan 1 2 hafta önce koloni satıyordun. Madem bakmak istiyorsun neden sattın? Sahiplendirecek kişi neden sana güvensin bu durumda?
Konuyu etiketler misiniz? ben sadece Takas bu konusunu bulabildim ve onda da elindeki türler ile bu konuda da istediğini belirttiği türleri takas etmek istediğini söylemiş.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,986
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Konuyu etiketler misiniz? ben sadece Takas bu konusunu bulabildim ve onda da elindeki türler ile bu konuda da istediğini belirttiği türleri takas etmek istediğini söylemiş.
İlk açtığı konuları takaslık sonrakileri satılık

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Yanlış mı hatırlıyorum diye tereddüt ettim de doğru hatırlıyormuşum.

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

toplu cevap vereyim o ph leri satmadım ellimde çok vardı sadece 1 i ni sahiplendirdim ve campo ve messor ellimde 1 adet var oda işçisiz
Yalnızca pheidole değil, Crema da satıyordun.

"3 adet pheidole
2 adet cremagoaster
kraliçe karınca
Hepsi yumurtalı sağlıklı
Kargo farketmez
Fiyat: teklif verin"

Açıkçası koloni sahiplendirmeyi düşünen arkadaşlarım var fakat yönlendirme yapmayacağım. Sahiplendirmek isteyen arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. İyi hobiler.

Tunagks

Yumurta
1 Haz 2021
46
6
15
LV
0

Yalnızca pheidole değil, Crema da satıyordun.

"3 adet pheidole
2 adet cremagoaster
kraliçe karınca
Hepsi yumurtalı sağlıklı
Kargo farketmez
Fiyat: teklif verin"

Açıkçası koloni sahiplendirmeyi düşünen arkadaşlarım var fakat yönlendirme yapmayacağım. Sahiplendirmek isteyen arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. İyi hobiler.
aga o 3 ph nin 1 ini sahiplendirdim cremalarda duruyor allaha şükür işçi çıktı hem ne var bunda

nichtzz

Süper Majör
19 Haz 2021
289
75
110
Ödüller
2
LV
1

aga o 3 ph nin 1 ini sahiplendirdim cremalarda duruyor allaha şükür işçi çıktı hem ne var bunda
bizim buradan anladığımız ticaretini yapıyor olman hoş değil bu bakacaksanız bakın bakmayacaksanız hiç bu işlere girmeyin yazık o canlılara

RGUTT

Pupa
6 Tem 2021
83
43
30
LV
0

karinca ticaretine bu Kadar nefretle bakmayin lutfen, daha onemlisi arkadas hatasini anlamis ustune gitmeyin bu kadar

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

karinca ticaretine bu Kadar nefretle bakmayin lutfen, daha onemlisi arkadas hatasini anlamis ustune gitmeyin bu kadar
Mesele sadece karınca ticareti değil, direkt hayvan ticareti. Fakat arkadaşımız hatasını anladıysa ne mutlu.

Users who are viewing this thread

Üst Alt