Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni Yada Kraliçe Satan

• Konbuyu başlatan Ozan
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:04

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Koloni benim için daha iyi olur ama kraliçe de satan varsa dm gelebilir mi?

Benzer konular

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Ben satmıyorum ama bir wp satış grubunun içindeyim. Numaranı verirsen gruba almalarını rica edebilirim her haftasonu üyeler arası satışlar oluyor. Grup yöneticisinin sattığı bir hayli tür de var.

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Ben satmıyorum ama bir wp satış grubunun içindeyim. Numaranı verirsen gruba almalarını rica edebilirim her haftasonu üyeler arası satışlar oluyor. Grup yöneticisinin sattığı bir hayli tür de var.
Guvenilirmidir acaba

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

@Onlorot a bi sorun onda vardı bir kaç tür @alp_kuzgun dediği grubun kurucuları yanlış görmediysem bi defasında 300 messor satışa koymuştu bu açıkça doğa tahribidir
Mehmet abiydi o evet o tahribat ama bahsettigim yönetici farklı şehirlerden arkadaş grubuyla çalışıyor. Aynı yeri somurmektense farklı yerlerden azar azar topluyorlar.

fantastikbizenci

Süper Majör
6 Kas 2020
142
62
105
LV
0

Mehmet abiydi o evet o tahribat ama bahsettigim yönetici farklı şehirlerden arkadaş grubuyla çalışıyor. Aynı yeri somurmektense farklı yerlerden azar azar topluyorlar.
Ben hala doğa tahribi olarak görüyorum zaten ben de az daha onlardan alacaktım o 309 messof ve bi kaç başka turden de fahiş miktar görünce @Onlorot tan almayı tercih ettim ve memnun kaldım
Onlorot dan bir kere aldım çok iyi biri ama onda Messor türü koloni yok normal kraliçe var bende koloni istediğim için almadim
Valla benim elimde de sadece kraliçe var ve deney için kullanıyorum koloni olsa sırf onlardan almayın diye hediye ederdim

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Ben hala doğa tahribi olarak görüyorum zaten ben de az daha onlardan alacaktım o 309 messof ve bi kaç başka turden de fahiş miktar görünce @Onlorot tan almayı tercih ettim ve memnun kaldım

Valla benim elimde de sadece kraliçe var ve deney için kullanıyorum koloni olsa sırf onlardan almayın diye hediye ederdim
? ?

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Yani sizce onlardanmi almalıyım yoksa kraliçe alıp sabretmemmi gerekiyr

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Bizim aldığımız 1 kraliçe dahi doğada önemli bir konuma sahip haklısınız zararlı aslında. Alıp almamak ona kalmış ben sadece satış konusunda güvenilir olduğunu söyleyebilirim.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Bizim aldığımız 1 kraliçe dahi doğada önemli bir konuma sahip haklısınız zararlı aslında. Alıp almamak ona kalmış ben sadece satış konusunda güvenilir olduğunu söyleyebilirim.
Belki doğrudur ama ben farklı şehirlerden toplayıp bahsedilen kişiye gönderildiğini hiç sanmıyorum, acaba kanıt var mıdır bunlar ilgili?

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Belki doğrudur ama ben farklı şehirlerden toplayıp bahsedilen kişiye gönderildiğini hiç sanmıyorum, acaba kanıt var mıdır bunlar ilgili?
Ben sizden almıştım zaten de kraliçe almaktan korkuyorum kargoda bir şey olur diye

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Ben sizden almıştım zaten de kraliçe almaktan korkuyorum kargoda bir şey olur diye
Forumdan birçok kişi aldı kraliçede ölüm olayını şu ana kadar hiç bir zaman yaşamadık. Özel olarak paketliyorum zaten böyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt