Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe Bulamayan Bahtsızlar

rdsmsk

Pupa
25 Nis 2021
60
27
30
LV
0

Sabaha karşı başlayan yağmur saat 9-10 na kadar devam etti, öğlene doğru da hava ısındı ve tatlı bir rüzgar çıktı. Dedim tamam her şey hazır. Birer saat arayla yakındaki her yeşillik alan çevresine bakındım. Yerini bildiğim büyük koloni çevrelerinde gezindim. Tık Yok. Güneş tam açmadı Suçu ona buluyorum hala kısmen hava serin max. 22 derece oldu. sonra 18 lere düştü. Uzun lafın kısası yine Kraliçe Karınca bulamaDIM. !

Benzer konular

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Sabaha karşı başlayan yağmur saat 9-10 na kadar devam etti, öğlene doğru da hava ısındı ve tatlı bir rüzgar çıktı. Dedim tamam her şey hazır. Birer saat arayla yakındaki her yeşillik alan çevresine bakındım. Yerini bildiğim büyük koloni çevrelerinde gezindim. Tık Yok. Güneş tam açmadı Suçu ona buluyorum hala kısmen hava serin max. 22 derece oldu. sonra 18 lere düştü. Uzun lafın kısası yine Kraliçe Karınca bulamaDIM. !
Pes etme bulursun. Bölgendeki cinsleri tespit edip uçuş zamanlarına bakmanı tavsiye ederim. Belki yakında uçuşları yoktur.

Ali

Pupa
8 May 2021
38
2
30
LV
0

Burda o bahtsız 2 senedir her sezon aramadayım tık yok hangi tür olursa diye arıyorum ama nafile:(

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Rüzgarsız havalarda dışarı çık her yağmurdan sonra uçuş olucak gibi bir durum yok rüzgarsız güneşli günlerde bulma ihtimalin daha yüksek

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

Merak etme sende bir süre sonra bulacaksın eminim. Ben hobiye başladığımda kaç sene boyu bulamadım şimdiyse kapıyı açıyorum yerde kraliçe :) aramaktan vazgeçme.

HobiAnts TR

Yumurta
21 May 2021
2
2
15
LV
0

ya arkadaşlarlayız 5 kişi bir tane çimenlikte torpil patlatırken tetramorium kraliçesi
buldum deedim bana kap bulun onlar bulana kadar kaçtı biri hemen 1 - 2 adım ilerde birtane daha buldum
onuda pet şişeye koydum akşam alırım diye nasıl başardıysa çıkıp kaçmış

Users who are viewing this thread

Üst Alt