Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe Bulmak?

Asrın

Süper Majör
19 Tem 2020
185
35
105
LV
0

Bu aylarda kraliçe aramak mantıklımı çünkü yaklaşık 1 aydır arıyorum ve hala denk gelmedim. Uçuş zamanlarına bakıyorum bu aylarda var ama bulamıyotum. Lütfen bi tavsiye verin.

Benzer konular

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Bu aylarda kraliçe aramak mantıklımı çünkü yaklaşık 1 aydır arıyorum ve hala denk gelmedim. Uçuş zamanlarına bakıyorum bu aylarda var ama bulamıyotum. Lütfen bi tavsiye verin.
Bu ay crematogaster ucuş ayı diye biliyorum. Yuvalarini ağaçlara yaparlar, abdomenleri(arka kisimlari) kalp şeklini andirir

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Ben her zaman kaldirimda, kaldirim kenarlarinda buluyorum. Ve ayrıca yağmur sonrası kraliçe bulma olasılığın daha fazla

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

bu ay sonu neredeyse hiç uçuş yok dolunayla alakalı bir durum sanırsam

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

1 ay sonra sonbahara giriyoz .Uçuşlar aşağı yukarı bitti.Nadirde olsa uçuş olabilir. Otluk alanlara bakmanızı tavsiye etmem,çünkü çimlerden görme şansınız cok az onun yerine yollara kaldırım kenarlarına gibi açık görüşü olan yerlere bakmanızı öneririm

Asrın

Süper Majör
19 Tem 2020
185
35
105
LV
0

1 ay sonra sonbahara giriyoz .Uçuşlar aşağı yukarı bitti.Nadirde olsa uçuş olabilir. Otluk alanlara bakmanızı tavsiye etmem,çünkü çimlerden görme şansınız cok az onun yerine yollara kaldırım kenarlarına gibi açık görüşü olan yerlere bakmanızı öneririm
Tamamdır.

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

Messor zamanı ne zaman yaklaşık? Özellikle barbarus istiyorum ama var mı bilmiyorum buralarda.

Users who are viewing this thread

Üst Alt