Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Çekiliş Kraliçe çekilişi..!

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Herkese merhaba diyerek bir çekiliş duyurmak istiyoruz..

Forum üyemiz @Ard-Plt katkıları ile elindeki fazla kraliçeleri forum üzerinden çekiliş ile sahiplendirmek istiyor ve bizde yardımcı olmak istedik.. size sadece kargo ücretini ödemek kalıyor..

12 temmuz saat 20:00 e kadar bu konunun altına "katıldım" yazarak çekilişe katılabilirsiniz 3 veya duruma göre daha fazla şanslı kişinin kazanacağı çekilişte Messor ve Tapinoma kraliçesi kazanacaksınız, lütfen ihtiyacı olanlar çekilişe katılırsa iyi olur elinde zaten kolonisi olanlar sadece konuyu beğenirse seviniriz..

Bu örnek davranışından dolayı @Ard-Plt arkadaşımıza forum olarak teşekkür eder ve katılan herkese şimdiden bol şanslar dileriz..
Katıldım

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Katıldım.
Bir türlü bulamadım bir kraliçe, belki çekilişten çıkar

YoY

Yumurta
1 Ağu 2021
37
9
15
LV
0

kargo ücretini ödedikten sonra ne anlamı var…😁 ihtiyacı olan birine çıkar umarım

itslysan

Yumurta
14 May 2022
37
8
15
LV
0

Forum üyemiz @Ard-Plt katkıları ile elindeki fazla kraliçeleri forum üzerinden çekiliş ile sahiplendirmek istiyor ve bizde yardımcı olmak istedik.. size sadece kargo ücretini ödemek kalıyor..

12 temmuz saat 20:00 e kadar bu konunun altına "katıldım" yazarak çekilişe katılabilirsiniz 3 veya duruma göre daha fazla şanslı kişinin kazanacağı çekilişte Messor ve Tapinoma kraliçesi kazanacaksınız, lütfen ihtiyacı olanlar çekilişe katılırsa iyi olur elinde zaten kolonisi olanlar sadece konuyu beğenirse seviniriz..

Bu örnek davranışından dolayı @Ard-Plt arkadaşımıza forum olarak teşekkür eder ve katılan herkese şimdiden bol şanslar dileriz..
Katıldım

Cahit188

Yumurta
23 Nis 2022
1
0
5
LV
0

Katıldım

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Çekilişimiz sonuçlandı

Çekiliş videomuz

Messor kraliçesi kazanan arkadaşlarımızın listesi

Tapinoma kraliçesi kazanan arkadşımızın listesi

Kazanan arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile ulaşıp bilgilerini cumaya kadar yazar ise pazartesi kargo yapalım malum bayram sonrası kargolar yoğun olacağından geç ulaşma durumu doğabilir diye düşünerek 18 temmuz pazartesi kargolarız diye düşünüyoruz ve eğer asil kişilerden istemeyen olursa yedeklere biz ulaşıp adres isteyeceğiz..

Son düzenleme:

itslysan

Yumurta
14 May 2022
37
8
15
LV
0

Kaz
Çekilişimiz sonuçlandı

Çekiliş videomuz

Messor kraliçesi kazanan arkadaşlarımızın listesi
Tapinoma kraliçesi kazanan arkadşımızın listesi

Kazanan arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile ulaşıp bilgilerini cumaya kadar yazar ise pazartesi kargo yapalım malum bayram sonrası kargolar yoğun olacağından geç ulaşma durumu doğabilir diye düşünerek 18 temmuz pazartesi kargolarız diye düşünüyoruz ve eğer asil kişilerden istemeyen olursa yedeklere biz ulaşıp adres isteyeceğiz..
Kazanmışım ula :D

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Soylemeseniz gormeyecektim valla ben, messor kazananlar linki gözümden kacmis ben sadece tapinoma linkine tiklamisim 😀 teşekkür ederim 😊
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Soylemeseniz gormeyecektim valla ben, messor kazananlar linki gözümden kacmis ben sadece tapinoma linkine tiklamisim 😀 teşekkür ederim 😊
Hangi kargo ile yolluyorsunuz? Ona göre şubeden teslim almak için kargo adreslerine bir bakayim

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Malesef mevcut kargo ile bir sorun çıktı arkadaşlar

Messor kraliçesi kazanan
@paragomi
@Emre_zr
@itslysan

Ve

Tapinoma kraliçesi kazanan
@Pico

Ayrıca bir arkadaşı için ricada bulunan @TarantulaAşığı isimli üyemize kendimden bir adet formica rufibarbis kraliçesi göndereceğim..

etiketlediğim arkadaşlar tekrar bana özel mesaj yolu ile yurtiçi kargo bilgilerini ulaştırırsanız pazartesi kargolarınızı vereceğim.. gecikme için özür dileriz ve tamamen kargo şirketi alakalı bir sorun :)

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Messor kraliçesi kazanan
@paragomi
@Emre_zr
@itslysan

Ve

Tetramorium kraliçesi kazanan
@Pico

Ayrıca bir arkadaşı için ricada bulunan @TarantulaAşığı isimli üyemize kendimden bir adet formica rufibarbis kraliçesi göndereceğim..

etiketlediğim arkadaşlar tekrar bana özel mesaj yolu ile yurtiçi kargo bilgilerini ulaştırırsanız pazartesi kargolarınızı vereceğim.. gecikme için özür dileriz ve tamamen kargo şirketi alakalı bir sorun :)
Kargoda sıkıntı çıktıysa buna yapacak birşey yok zaten 😊 kendi besledigin canlılardan bana gondermeni ben istemem, çekilişi sen yapmadın sonuçta 😊 para veripte almadım çekilişten çıktı sadece, artık başka çekilişlere kısmetmiş 😀

paragomi

Yumurta
2 Ara 2021
39
20
15
LV
0

@Erastes Kargo geldi çok fazla hareket etmiyor sanırım titreşimden yorulmuş. Teşekkür ederim.

Edit: Biraz durup kendine geldikçe hareketlendi gezdi np

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-07-19 at 17.39.34 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-19 at 17.39.34 (1).jpeg
    51.5 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:

itslysan

Yumurta
14 May 2022
37
8
15
LV
0

Ekli dosyalar

• E118754E-A094-4C61-BA73-62E2008A1A06.jpeg
    E118754E-A094-4C61-BA73-62E2008A1A06.jpeg
    51.9 KB · Görüntüleme: 136
  • 15CAA4E3-5D13-4008-A5EB-F64FA6F7A2F7.jpeg
    15CAA4E3-5D13-4008-A5EB-F64FA6F7A2F7.jpeg
    91.4 KB · Görüntüleme: 127

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Çekilişten aldığım messor gayet sağlıklı bir şekilde geldi 😊 5-6 tane de yumurtası var
Tekrardan teşekkür ederim @Erastes
IMG_20220719_235755.jpg

Pico

Yumurta
27 Nis 2022
15
1
15
LV
0

Messor kraliçesi kazanan
@paragomi
@Emre_zr
@itslysan

Ve

Tapinoma kraliçesi kazanan
@Pico

Kraliçemi ne zaman alabilirim

Users who are viewing this thread

Üst Alt