Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe Karınca?

Asrın

Süper Majör
19 Tem 2020
185
35
105
LV
0

Bu aylrada hangi tür kraliçe bulabilirim ve hangi koşullarda bulabilirim lütfen yardımcı olursanız seviniri.

Benzer konular

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Uçuş takvimine bakabilirsiniz.

Karıncacı

Süper Majör
24 Tem 2020
175
43
105
LV
0

Bu aylrada hangi tür kraliçe bulabilirim ve hangi koşullarda bulabilirim lütfen yardımcı olursanız seviniri.
Galiba sen kraliçe bulamıyorsun bende bulamıyordum taki 3 gün öncesine kadar ormanlık bir yere gidebilirsen kesilmiş çam ağaçlarının kabuklarını çıkar bulabilirsin ben rasgele gidiyordum bir baktım kesilmiş çam ağacı aklıma kraliçe bulacağım hiç gelmedi kabuğunu çıkarttım yavru çiyan varmış alayım derken öbür tarafa gitti öbür tarafı da çıkarttım orada buldum

Asrın

Süper Majör
19 Tem 2020
185
35
105
LV
0

Galiba sen kraliçe bulamıyorsun bende bulamıyordum taki 3 gün öncesine kadar ormanlık bir yere gidebilirsen kesilmiş çam ağaçlarının kabuklarını çıkar bulabilirsin ben rasgele gidiyordum bir baktım kesilmiş çam ağacı aklıma kraliçe bulacağım hiç gelmedi kabuğunu çıkarttım yavru çiyan varmış alayım derken öbür tarafa gitti öbür tarafı da çıkarttım orada buldum
Kesilmiş değil ama yanmış ve kopmuş çam ağaçları var ve üzerlerinde birsürü delik var onlarda da olurmu ?

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Solenopsis fugax ve diger solenopsislerrden birini bu 0-2 ay icerisinde bulacaginiza garanti edebilirim(muhtemelen o sizi bulucak).Onun disinda geceleri su siralar crematogaster ucuyor 1 ay icin messorlar ucucak bunlar herkesin bildigi spesifik turler tabii ki strumigenysten cryptopone'a monomoriuma bir cok cins ucucak ama onlari zor bulursunuz

Asrın

Süper Majör
19 Tem 2020
185
35
105
LV
0

Solenopsis fugax ve diger solenopsislerrden birini bu 0-2 ay icerisinde bulacaginiza garanti edebilirim(muhtemelen o sizi bulucak).Onun disinda geceleri su siralar crematogaster ucuyor 1 ay icin messorlar ucucak bunlar herkesin bildigi spesifik turler tabii ki strumigenysten cryptopone'a monomoriuma bir cok cins ucucak ama onlari zor bulursunuz
Bu söylediğiniz türler hangi iklimde

Asrın

Süper Majör
19 Tem 2020
185
35
105
LV
0

Kurak mı nemli mi

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

monomoriumlar uçuş hazirliklarina baslamis bile

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

myrmicalarda uçmaya başladı bulma ihtimaliniz yuksek

Karıncacı

Süper Majör
24 Tem 2020
175
43
105
LV
0

Kesilmiş değil ama yanmış ve kopmuş çam ağaçları var ve üzerlerinde birsürü delik var onlarda da olurmu ?
Evet çürümüş çam ağaçlarının kabuklarını çıkar yanmışlarda olmayabilir ama kopmuşlarda vardır ama dikkatli çıkar kabukları içinde çiyan olabilir

Users who are viewing this thread

Üst Alt