Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe mi

• Konbuyu başlatan Ayaz
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:03

Ayaz

Media
1 Eki 2020
78
19
50
LV
0

IMG_20201009_144824.jpg
IMG_20201009_144817.jpg
Umarım messordur

9 Eki 2020
31
5
50
LV
0

Geçen hafta fazlasıyla vardı avrupa yakasında solenopsis de uçtu yakın bir zamanda
Ben şuanda un kurdu Fln üretemiyorum o yüzden Messor bulmak istiyorum onlar tohumla falan idare ederler bir süreye kadar,Ama Selenopsis'te Bakabilirim Herhalde.Biraz Geç Kaldım Uçuş İçin Sanırım :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

Ben şuanda un kurdu Fln üretemiyorum o yüzden Messor bulmak istiyorum onlar tohumla falan idare ederler bir süreye kadar,Ama Selenopsis'te Bakabilirim Herhalde.Biraz Geç Kaldım Uçuş İçin Sanırım :)
Elimde fazlaca messor var yumurtladığı zaman ucretsiz olarak verebilirim fakat un kurdu almanızı tavsiye ederim sadece tohum vermek iyi olmaz

9 Eki 2020
31
5
50
LV
0

Elimde fazlaca messor var yumurtladığı zaman ucretsiz olarak verebilirim fakat un kurdu almanızı tavsiye ederim sadece tohum vermek iyi olmaz
Şuanda Ailemin Evinde Yaşıyorum Ve Bu Un Kurdu Meselesine Karşılar Bu Yüzden Alamıyorum.Ama Yakınımdaki Doğal Yerlerden Sivrisinek Böcek Fln Toplayabilirsem Messor Bakmayı Düşünüyorum.Kraliçe Teklifiniz İçin Teşekkürler,Şuanda Kendim Aramak İstiyorum ?

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

Şuanda Ailemin Evinde Yaşıyorum Ve Bu Un Kurdu Meselesine Karşılar Bu Yüzden Alamıyorum.Ama Yakınımdaki Doğal Yerlerden Sivrisinek Böcek Fln Toplayabilirsem Messor Bakmayı Düşünüyorum.Kraliçe Teklifiniz İçin Teşekkürler,Şuanda Kendim Aramak İstiyorum ?
Dışardakiler ilaçlı olabiliyor risk almanızı önermem benim ailemde aynı ama alıştılar sizinkiler de alışır umarım

Users who are viewing this thread

Üst Alt