Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe yumurtlamamis

• Konbuyu başlatan EfeS
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:12

EfeS

Pupa
8 Tem 2021
80
12
30
LV
0

Merhabalar, bu kraliceyi yaklasik 1.5-2 hafta once disaridan buldum. O zmaandan beridir ilk defa actim ama hala yumurtlamamis oldugunu ve durdugu yere hafif sarimsi bir sivi biraktigini gordum. Ne yapmam gerek, öldürüp un kurdu versem ise yarar mi?

Ekli dosyalar

• IMG_9964.jpeg
    IMG_9964.jpeg
    163.2 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_9967.jpeg
    IMG_9967.jpeg
    153.9 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_9966.jpeg
    IMG_9966.jpeg
    154.4 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_9965.jpeg
    IMG_9965.jpeg
    149.3 KB · Görüntüleme: 86

Benzer konular

DanqeR

Yumurta
26 Şub 2023
34
12
15
LV
0

Selamlar bu prenolepis nitens kraliçesi en sıkıntılı türlerden biriymiş öyle duydum.

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

Merhabalar, bu kraliceyi yaklasik 1.5-2 hafta once disaridan buldum. O zmaandan beridir ilk defa actim ama hala yumurtlamamis oldugunu ve durdugu yere hafif sarimsi bir sivi biraktigini gordum. Ne yapmam gerek, öldürüp un kurdu versem ise yarar mpr
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

prenolebis nitens'se tecrübe isteyen bi karınca türü bal ve böcek yiyorlar yumurtlaması ve işçi çıkarması diğer türlere kadar daha uzun ilk işçini yumurtadan 2-3 ay sonra alırsın tabi strese sokmazsan:)

prenolebis nitens'se tecrübe isteyen bi karınca türü bal ve böcek yiyorlar yumurtlaması ve işçi çıkarması diğer türlere kadar daha uzun ilk işçini yumurtadan 2-3 ay sonra alırsın tabi strese sokmazsan:)

Merhabalar, bu kraliceyi yaklasik 1.5-2 hafta once disaridan buldum. O zmaandan beridir ilk defa actim ama hala yumurtlamamis oldugunu ve durdugu yere hafif sarimsi bir sivi biraktigini gordum. Ne yapmam gerek, öldürüp un kurdu versem ise yarar mi?
başarılı olabileceğini sanmıyorum ama başarılar

Users who are viewing this thread

Üst Alt