Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçeler kanat ne zaman dökecek ?

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Arladaşlar 5 adet yağmur sonrası kanatlı messor buldum bunları test tüpüm olmadığı için idareten mini boyuttaki kaplara koydum ve bir parçada nemli pamuk attım susuz kalmasınlar die. Sorum şu bunlar ne zaman kanatlarını atarlar hoşuma gitmiyo kanatlı halleri yoksa salcam

Benzer konular

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Dökmeyedebilirler
fakat kanatlı olmaları çiftleşmemiş oldukları anlamına gelmez

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Dökmeyedebilirler
fakat kanatlı olmaları çiftleşmemiş oldukları anlamına gelmez
Evet biliyorum zaten büyük ihtimal çifleşmişlerdir ama kanatlı sevmiyorum ya o yüzden salcam sadece merak ettiğim şu kaç gün b3kliyeyim kanat dökmeleri için yani şu kadar süre dökmezse sonrada dökmez denecek bi süre varmı yoksa tamamen karıncayamı bağlı merak ediyorum

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

dökücek olan kısa sürede döker genelde günlerce sürmez

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Evet biliyorum zaten büyük ihtimal çifleşmişlerdir ama kanatlı sevmiyorum ya o yüzden salcam sadece merak ettiğim şu kaç gün b3kliyeyim kanat dökmeleri için yani şu kadar süre dökmezse sonrada dökmez denecek bi süre varmı yoksa tamamen karıncayamı bağlı merak ediyorum
Benim kanatli kraliçe 3 günde dökmüştü

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Arladaşlar 5 adet yağmur sonrası kanatlı messor buldum bunları test tüpüm olmadığı için idareten mini boyuttaki kaplara koydum ve bir parçada nemli pamuk attım susuz kalmasınlar die. Sorum şu bunlar ne zaman kanatlarını atarlar hoşuma gitmiyo kanatlı halleri yoksa salcam
Kanatlı diye salmakta güzelmiş?

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

benim kanatlı daha hoşuma gidiyor sebebi kraliçe olduğunu daha belli ediyor. soruna gelirsek %90 çiftleşmiştir kısa zamanda kanatlarını döker. hiç kanat dökmedende koloni kurabilir ama bu biraz nadirdir.

Users who are viewing this thread

Üst Alt