Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçeleri Nasıl Taşıyabilirim ?

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
353
91
185
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar 2 haftalıgına tatile gidecegim kraliçe karıncalarımın yumurtaları var strese sokmadan nasıl götürebilirim bi bilginiz varmı ?

Benzer konular

Rexolion

Pupa
3 Nis 2020
22
21
30
LV
0

Karıncalar olağan üstü bir durum dışında fazla ilgi gerektirmeyen canlılardır. Koloninin daha işçisi çıkmadığı için 2 hafta olmaman tüpte yeterli su ve sıcaklık varsa claustral türlerde hiçbir sıkıntı çıkarmaz bence götürmek yerine evde bırakman daha sağlıklı olur.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

İllaha götüreceğim diyorsanız bir kutunun içine pamukla yataklık yapın üstüne tüpleri koyun üstünü de pamukla sarın kutuya temas etmesin tüpler o şekilde taşıyabilirsiniz ben taşıdım bir sıkıntı çıkmadı.

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
353
91
185
Ödüller
2
LV
1

Karıncalar olağan üstü bir durum dışında fazla ilgi gerektirmeyen canlılardır. Koloninin daha işçisi çıkmadığı için 2 hafta olmaman tüpte yeterli su ve sıcaklık varsa claustral türlerde hiçbir sıkıntı çıkarmaz bence götürmek yerine evde bırakman daha sağlıklı olur.
Dostum şuan pupa dönemindeler yoksa ben daha yeni yumurtlamış karıncalarımı bırakacagım

Users who are viewing this thread

Üst Alt