Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçem Top Halinde?

Mücahit

Media
20 Kas 2020
54
10
50
LV
0

Arkadaşlar gelişimi Süper yani beni tatmin eden bir messor kolonim var lakin bugün baktığımda kraliçem top halinde duruyordu (kafası abdomeninde) açınca 5 6 saniye sonra düzeldi yarım saat bir saat sonra tekrar baktım yine top halinde enerjisi bitmiştir diye şekerli su verdim 5 6 saniye içinde düzeldiği için fotoğrafta çekemiyorum kraliçemin başına birşey gelirmi acaba sıcaklık değerini 2 gündür ayarlayamıyorum 19 21 derece arası oynuyor

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Çok normal abdomeniyle ilgileniyor anlaşılan, yumurtluyor olabilir, abdomenini temizliyor olabilir. Eğer çok uzun süre devam ederse o zaman endişelenmeye başlayabiliriz.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Arkadaşlar gelişimi Süper yani beni tatmin eden bir messor kolonim var lakin bugün baktığımda kraliçem top halinde duruyordu (kafası abdomeninde) açınca 5 6 saniye sonra düzeldi yarım saat bir saat sonra tekrar baktım yine top halinde enerjisi bitmiştir diye şekerli su verdim 5 6 saniye içinde düzeldiği için fotoğrafta çekemiyorum kraliçemin başına birşey gelirmi acaba sıcaklık değerini 2 gündür ayarlayamıyorum 19 21 derece arası oynuyor
Yumurtasını çıkartıyordur

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

eğer uzun süre öyle kalırsa ve normal yürürken abdomen toraxla aynı seviyeye gelirse yani yana yatarsa abdomen kırıklığı olabilir . dikkat etmekte fayda var

Kr00s

Pupa
4 Şub 2021
33
20
30
LV
0

Çok normal abdomeniyle ilgileniyor anlaşılan, yumurtluyor olabilir, abdomenini temizliyor olabilir. Eğer çok uzun süre devam ederse o zaman endişelenmeye başlayabiliriz.
dediğin gibiymiş şuan oldukça normal
Yumurtasını çıkartıyordur
sanırım şuan düzeldi teşekkürler yorumun için
eğer uzun süre öyle kalırsa ve normal yürürken abdomen toraxla aynı seviyeye gelirse yani yana yatarsa abdomen kırıklığı olabilir . dikkat etmekte fayda var
şu an düzeldi teşekkürler yorumun için

Users who are viewing this thread

Üst Alt