Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçemin Cinsi nedir

• Konbuyu başlatan Erkin
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:19

Erkin

Yumurta
8 Tem 2022
7
1
15
LV
0

Şekerli su koydum biraz bal koydum şuan yumurtlayana kadar sinek vs. gerek yok mu kraliçeyi yeni koydum tam alışamadı karanlık ortama koydum pamuktan kaçmaya çalışıyor kaçabilir mi ? iyi hava alsın diye pamuğu çok yoğun,sıkı koymadım koysam da hava geçer mi şimdiden teşekkürler ve tabii bir de cinsi nedir ? :D

Ekli dosyalar

• 9e2153d4-be92-4e68-a0d8-cfe2ed9530dd.jpg
    9e2153d4-be92-4e68-a0d8-cfe2ed9530dd.jpg
    60.6 KB · Görüntüleme: 132

Benzer konular

Ares

Süper Majör
Deneyimli Hobici
8 May 2022
237
115
140
Ödüller
4
LV
2

Camponotus olduğunu düşümüyorum. Lepisiota veya lasius kraliçesi

Hilmi

Yumurta
7 Nis 2022
10
0
5
LV
0

Şekerli su koydum biraz bal koydum şuan yumurtlayana kadar sinek vs. gerek yok mu kraliçeyi yeni koydum tam alışamadı karanlık ortama koydum pamuktan kaçmaya çalışıyor kaçabilir mi ? iyi hava alsın diye pamuğu çok yoğun,sıkı koymadım koysam da hava geçer mi şimdiden teşekkürler ve tabii bir de cinsi nedir ? :D
Lasius bence, beslemene gerek yok ilk işçiler çıkana kadar.

itslysan

Yumurta
14 May 2022
37
8
15
LV
0

Camponotus (Myrmentoma) sp. gibi görünüyor.
Bariz lasius niger kraliçesi. İlk işçiye kadar beslemeye gerek yoktur. Pamuğu iyice kapatabilirsin. Pamuktan nefes alabilir. Keyifli hobiler

Users who are viewing this thread

Üst Alt