Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçemin türü nedir?

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Ve araştıŕıcaksanız benim en çok benzettiğim tür solenopsis geminata oldu solenopsislere bi bakın belki bulursunuz bu türü

Halo506

Pupa
25 Eki 2020
9
2
30
LV
0

Bir şeyi yazmadan önce 2 defa düşünün o zaman.Yazdığınız yanıta cevap yazarken silmişsiniz, mesajımı gönderdikten sonra sayfa güncellendi. Evet uzatmanın manası yok iyi hobiler dilerim.
Teşekkürler vakit ayırdığınız icin o cevabı verdiğim vakit böyledir deyip o cevabı vermiştim ama sonra emin olamayıp sildim dediginiz gibi tüpe alacağım inşallah sonra tekrardan fotoğraf paylaşacağım

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Teşekkürler vakit ayırdığınız icin o cevabı verdiğim vakit böyledir deyip o cevabı vermiştim ama sonra emin olamayıp sildim dediginiz gibi tüpe alacağım inşallah sonra tekrardan fotoğraf paylaşacağım
Sizlik bir durum yok zaten, konuyu kapattık

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

o tür türkiyede yok sanırsam
Hayır var
IMG_20201026_130532.jpg

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

O tür türkiyede kolay kolay bulunabilcek bişey değil ama, tropikal bir tür, kayıtlara geçmiş olabilir ama bu yaygın oldu manasına gelmiyor,zaten boyuda ona göre büyük, ben crematogaster diyorum canlıya, daha iyi bir fotoğraf lazım bu şekilde kimsenin tahmii doğru olmaz

Users who are viewing this thread

Üst Alt