Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçeye un kurdu ziyafeti

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

Biliyorum ilk işçi çıkana kadar besin vermemem gerek ama denemek istedim aynı gün 2 adet messor buldum 1 tanesine verdim diğerine vermeyeceğim aynı günlerde kontrol edeceğim bakalım aralarında gözle görülür fark olacak mı (bu arada un kurduna dokunmaz sanıyordum ama afiyetle yedi çokta sakin duruyor hiç strese girmedi)

Benzer konular

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

Bende bufalo kurdu verdim işçi çıkmadan yedi 2 gün sonra aldım kabugu yuvanın kapısına koydu ben merakıma yenik düştüm sen yapma istersen ama ben sorun yaşamadım
benim de verdiğim un kurdunu yuva girişine koymuş yedikten sonra ordan aldım bakalım belirgin bir fark olacak mı yumurtalar arasında

MehT

Pupa
4 Eyl 2022
81
26
30
LV
0

Arkadaşlar sağşlıklı bişey değil. büyük ihtimalle strese girecektir kraliçe. riske hiç gerek yok :)

MehT

Pupa
4 Eyl 2022
81
26
30
LV
0

zaten hâli hazırda yumurtalı messorum vardı 2 adet yeni messor buldum aynı gün yumurtladılar ben de deney yapmak istedim
merak etme dostum anladım seni benim mesajım bende deniycem diyen arkadaşa ve bunun mantıklı olduğunu düşüncek kişilereydi yanlış anlaşıldıysam affola

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

arkadaşlar bugün kontrol ettim kraliçelerimi. Aynı gün yumurtlayan kraliçelerimden un kurdu verdiğim yumurtasını daha erken larvaya çevirmiş sanırım deney başarılı besleme yaptığım yumurtalarda daha çok gelişim var

Users who are viewing this thread

Üst Alt