Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçeye yaptığım yer yeterli mi ?

Sametfe

Media
21 Haz 2020
38
3
50
LV
0

Evde tüp yoktu şurıngadan böyle bir sistem yaptım ürünü silindir kartonla kapayınca karanlık oluyor. Acaba yeri çok mu dar ? 5 ml lik şırınga 2 ml lik yerde kalıyor .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-26-14-34-08-406_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-06-26-14-34-08-406_com.miui.gallery.jpg
    134.6 KB · Görüntüleme: 179

Benzer konular

Oguzhan123

Media
14 Haz 2020
30
14
50
LV
0

Tüpün suyu uç kısmında mı? ve arkasına pamuk takabilirsiniz bu şekilde nefes alamaz eğer ucunda da su varsa

Guney

Majör
22 Haz 2020
59
22
80
LV
0

Evde tüp yoktu şurıngadan böyle bir sistem yaptım ürünü silindir kartonla kapayınca karanlık oluyor. Acaba yeri çok mu dar ? 5 ml lik şırınga 2 ml lik yerde kalıyor .
Etrafında tur atabiliyorsa sorun yok. Yalnız kapağını pamuk ile kapatın yoksa nefes alamaz.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Şırınganın dış kısmını kolonya ve peçeteyle veya direk bıçakla kazırsan dışındaki siyah yazıları temizleyebilirsin. Bende ilk kullandığımda bu şekildeydi ama sonra fark ettim ki kraliçeyi görebilmek için eğilip bükülüyorum ? Sert kazımayın dışı çizilirse yine görüntüde bozulma olur.

Ayrıca şırınganın sap kısmını çıkartıp pamuk kullanabilirsiniz. Çubuğu uzun olduğu için saklamanızı zorlaştırdığı gibi besleme yaparkende kapağı açmak zor olur

Sametfe

Media
21 Haz 2020
38
3
50
LV
0

Şırınganın dış kısmını kolonya ve peçeteyle veya direk bıçakla kazırsan dışındaki siyah yazıları temizleyebilirsin. Bende ilk kullandığımda bu şekildeydi ama sonra fark ettim ki kraliçeyi görebilmek için eğilip bükülüyorum ? Sert kazımayın dışı çizilirse yine görüntüde bozulma olur
Tavsiye için teşekkür ederim.Bu benim ilk deneyimim ama çok istekliyim o yüzden en kısa vakitte cam bir tüpe taşıyacağım.Şu an strese girmesin diye bir 15 gün bakmam heralde ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt