Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Lasiodora Parahybana Abdomen Rengi

Cherno

Yumurta
25 Eyl 2022
47
7
15
LV
0

Merhabalar, bu ufaklığı yakın zamanda beslemeye başladım ve ilk tarantulam. Abdomenin arka kısmı siyah kalan kısım alt tarafla beraber açık renk, bu bi problem midir acaba. Yoksa normal bi durum mu. Şimdiden teşekkürler.

IMG_20221016_112709.jpg

Benzer konular

Emre Özer

Pupa
9 May 2022
72
14
30
LV
0

20220920_230043.jpg

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

LP için gayet normal sıkıntı yok 🖐

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

arkadaki daha uzun koyu kıllar bombalama kılları

Cherno

Yumurta
25 Eyl 2022
47
7
15
LV
0

ege yücel

Pupa
10 Ocak 2022
60
5
30
LV
0

hocam bu tür golden knee olarak geciyo doğal olarak sarı tuyleri vardır türü ozel yapan bu

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

Ben handling falan yapıyorum ama hiç bombalamadı, belli bi büyüklüğe gelince mi bombalama yapıyor acaba ?

Teşekkür ederim 😊
evet belli bir boyuta geldikten sonra bombalama yapmaya başlar.

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Ben handling falan yapıyorum ama hiç bombalamadı, belli bi büyüklüğe gelince mi bombalama yapıyor acaba ?

Teşekkür ederim 😊
İlk tarantulan, hemde Lp. Ve Lp ile handling yapıyorsun. Bravo 😀

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Kral Lp en agresif türlerden. Neredeyse 2 sene oldu hobideyim birçok tür baktım ama lp ayrı benim için. Rüzgar esse rüzgara saldırır öyle bir agresif. Şuan belki sling o yüzden sorun olmaz ama ileride acı tecrübe yaşayabilirsin benim gibi, yanlış anlama iyiliğin için söylüyorum 🙃

ArdaBurak

Pupa
Yasaklanmış Üye
22 Haz 2022
47
3
30
LV
0

Ben de yeni l6 aldım o yüzden sordum sorunu yanlış anlama eyvallah bilgiler için
Kral Lp en agresif türlerden. Neredeyse 2 sene oldu hobideyim birçok tür baktım ama lp ayrı benim için. Rüzgar esse rüzgara saldırır öyle bir agresif. Şuan belki sling o yüzden sorun olmaz ama ileride acı tecrübe yaşayabilirsin benim gibi, yanlış anlama iyiliğin için söylüyorum 🙃

Cherno

Yumurta
25 Eyl 2022
47
7
15
LV
0

İlk tarantulan, hemde Lp. Ve Lp ile handling yapıyorsun. Bravo 😀
Tarantula almadan önce türleri araştırırken LP ye sıra geldi, özelliklerini okuyunca dedim ki tam benim istediğim tarantula :) Handling meselesine gelince, bayağı video izledim, besleme olsun, handling olsun, ciddi bi agresifliğine rastlamadım açıkçası mesela bi murinus gibi değil hem bu sebepten hemde sling olmasından ötürü rahat davranıyorum açıkçası, ha ilerleyen zamanda ne olur bilemem tabi, mâlum bunlar karakterli hayvanlar, belkide dediğiniz gibi çok saldırgan olacak, belkide uysal olacak, bakalım 😌

Users who are viewing this thread

Üst Alt