Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

lasiodora pharybana tarantulam 2 aydır bişey yemiyor kabuk döneminde mi

serhan kaçar

Yumurta
31 Eki 2023
7
1
15
LV
0

tarantulam 2 aydır birşey yemiyor yem atıyorum üstüne atlayıp duruyor ölü yem attım başında bekledim ağzına alıp kenarıya götürüp bıraktı l10 l-9 lasiodora pharybana ilk baş kabuk dönemi diyordum ama artık korkmaya başladım

Benzer konular

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

tarantulam 2 aydır birşey yemiyor yem atıyorum üstüne atlayıp duruyor ölü yem attım başında bekledim ağzına alıp kenarıya götürüp bıraktı l10 l-9 lasiodora pharybana ilk baş kabuk dönemi diyordum ama artık korkmaya başladım
Benim canlımda öyleydi gece un kurdunun kafasını ezip yaşam alanına bırak sabaha yememiş olursa geri alırsın

serhan kaçar

Yumurta
31 Eki 2023
7
1
15
LV
0

fotoğraf atarmısın
image.jpg
image.jpg

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bide bAna dişi gibi geldi de dişimi

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Abdomen durumu iyi duruyor büyük de bir canlı olduğu için bu tür süreçler normal şuanlık endişe edecek bir şey yok.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Korkmakmı :) biz ölelim o zaman, Brachypelma boehmeim 7 ay grammostola pulchripesim 10 ay yem yemedi.. tarantulalar uzun süre açlığa dayanabilir hatta aphonepelma chalcodes, grammostola rosea gibi türlerin 2 sene yem yemediğini tecrübe edenler anlatıyor.. sen nem ve suyunu eksik etme birde çok sık handling yapmazsan gerisini ona bırak..
Son olarak ben erkek diyorum

serhan kaçar

Yumurta
31 Eki 2023
7
1
15
LV
0

tamamdır çok teşekkürler ya uçak yolculuğu yapmam gerekti kıbrısta okuyorum ordan bir zarar mı geldi diye düşündüm dişine fln bişey mi oldu fln diye ama sorun yoksa tamamdır

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Sadece kurt türevleri ile besleme yapıyorsanız hamam böceği deneyin, uçak yolculuğu esnasında x ray den geçiyoruz orada bir şey olmuş olabilir hal ve hareketlerinde problem varsa bilin ki x rayden olma ihtimali çok yüksek başıma geldi ne yazık ki

serhan kaçar

Yumurta
31 Eki 2023
7
1
15
LV
0

he yok xrayden geçmedi kabın içinde pantolonumun içine koydum tek tuhaf haraketi yemi atıyorum üstüne atlıyor duruyor üstünde hamam böceği büyük olur diye daha vermeyi düşünmemiştim

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

X rayden kastım sadece çantanızı koyduğunuz bantlı yer değil sizin kendinizinde geçmiş olduğu kapıya benzeyen cihaz, Tarantulanıza onun boyutuna uygun hamam böceği verebilirsiniz

Users who are viewing this thread

Üst Alt