Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

lp tarantulam tarafından ısırıldım

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

Dostlar selamlar ben yaşadım bu acıyı aman siz dikkat edin yaşamayın :D
İyi forumlar herkese
Şuan iştahla yiyor morio kurdunu olan bana oldu benim parmaktanda bi ısırık aldı

Ekli dosyalar

• 3996B3E3-FF08-448B-84EE-EC99A3ECA787.jpeg
    3996B3E3-FF08-448B-84EE-EC99A3ECA787.jpeg
    282 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleme:
Benzer konular Forum Tarih
C İlanlar Arşivi 4 286
Efe.. Lasiodora 5 394
Efe.. Lasiodora 2 230
G İlanlar Arşivi 10 640
B Tarantulalar 1 207

Benzer konular

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

elimin fotografını kimse rahatsız olmasın diye kaldırdım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Geçmiş olsun neden , nasıl ısırdı🙂
büyük bir morio kurdu attım ona saldırıcakken cımbıza saldırdı benimde parmaga dişleri sapladı çıkardı

Faraenn

Yumurta
3 Ara 2022
42
4
15
LV
0

elimin fotografını kimse rahatsız olmasın diye kaldırdım

büyük bir morio kurdu attım ona saldırıcıakken cımbıza saldırdı benimde parmaga dişleri sapladı çıkardı
Pek bilmiyorum ama zehir vs. bir zararı var mı?

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

Pek bilmiyorum ama zehir vs. bir zararı var mı?
gittigim hastanede yapılan testlerde falan kanda zehir bulunamadı ama bence bu hobi hakkında hiçbir bilgisi olmayan doktorlardı ilk saatler parmagım mosmordu şuan düzeldi sadece çok kaşıntı var

birde hastanede elbetteki evde besledigim tarantulam ısırdı diyemedim bahçede olan örümcek tarafından ısırıldım dedim

Faraenn

Yumurta
3 Ara 2022
42
4
15
LV
0

gittigim hastanede yapılan testlerde falan kanda zehir bulunamadı ama bence bu hobi hakkında hiçbir bilgisi olmayan doktorlardı ilk saatler parmagım mosmordu şuan düzeldi sadece çok kaşıntı var

birde hastanede elbetteki evde besledigim tarantulam ısırdı diyemedim bahçede olan örümcek tarafından ısırıldım dedim
işte en büyük sorun da bu desen adamlar diyecek yaw ne işin var tarantulayla falan :D birde cezası var tabi

Son düzenleme:

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

Tarantula beslemenin para cezası var mı
Şuan Türkiye'de yasal bir tarantula bulunmamakta.
çok üstüne düşmezler ama ne cezası alırsın yada alırmısın hiç bilgim yok ben sicile saçma şeyler gelmesin diye bahçedeki örümcek dedim.

endemik canlıları doğadan kopartmaktan da ceza var diye biliyorum

Zyzz60

Yumurta
8 Tem 2021
19
4
15
LV
0

L8 Lp var benimde 2 adet en korktuğum şey ısırılmak alerjim var çünkü 😅 sizinki L kaç geçmiş olsun bu arada biraz daha uzun bir cımbız kullanın bence.

markovka

Pupa
28 Ara 2022
76
18
30
LV
0

L8 Lp var benimde 2 adet en korktuğum şey ısırılmak alerjim var çünkü 😅 sizinki L kaç geçmiş olsun bu arada biraz daha uzun bir cımbız kullanın bence.
korkmayın benimde alerjim var 1 saat kadar mosmor oldu sonrası full kaşıntı.....
kaşırsanız daha kötü olur....
şuan tek istegim sabah uyandıgımda parmagım düşmemiş olsun ;)
tarantulam l6 bu arada

Dnzokr

Yumurta
5 Nis 2022
32
15
15
LV
0

Bildiğim kadarıyla yakın zamanda 14 ilde eş zamanlı baskın düzenlenip 60 civarı kişi göz altına alınmıştı. Aynı şekilde 2-3 yıl önce şuan tanınan bir yayıncının 50 ye yakın canlısına el konulup para cezası kesilmişti. Dert edilecek bir şey değil sadece biraz gizli yapılması gereken bir şey. Sosyal medyada falan paylaşılmaması gerekiyor 1-2 canlı içinde bir uğraş vereceklerini zannetmiyorum

TPK22

Media
16 Kas 2022
100
26
55
LV
0

Bildiğim kadarıyla yakın zamanda 14 ilde eş zamanlı baskın düzenlenip 60 civarı kişi göz altına alınmıştı. Aynı şekilde 2-3 yıl önce şuan tanınan bir yayıncının 50 ye yakın canlısına el konulup para cezası kesilmişti. Dert edilecek bir şey değil sadece biraz gizli yapılması gereken bir şey. Sosyal medyada falan paylaşılmaması gerekiyor 1-2 canlı içinde bir uğraş vereceklerini zannetmiyorum
Tamam teşekkür ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt