Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Lutfen yardimci olun bu sorular beni dedirtecek.

Volpe

Media
29 May 2020
30
8
50
LV
0

1 hafta kadardir bi rufibarbis besliyorum ancak sicaklik ve nem hakkinda endiselerim var bi kac sorum olucak cevaplarsaniz sevinirim kesin ve net bilgi olursa cok iyi olur benim icin;
1)yumurtadan isci kac gunde yada haftada cikar
2)nem ve sicaklik kac olmali
3)tam olarak nem ve sicakligi ayarlamassak ne olur
4)kac gunde bir bakmaliyim
5)isci cikana kadar beslemelimiyim
6)test tupunde ne kadar yer birakmaliyim.
Lutfen cevaplayin gercekten cok kafam karisti.Simdiden tesekkurler?

Benzer konular

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
354
92
185
Ödüller
2
LV
1

1 hafta kadardir bi rufibarbis besliyorum ancak sicaklik ve nem hakkinda endiselerim var bi kac sorum olucak cevaplarsaniz sevinirim kesin ve net bilgi olursa cok iyi olur benim icin;
1)yumurtadan isci kac gunde yada haftada cikar
2)nem ve sicaklik kac olmali
3)tam olarak nem ve sicakligi ayarlamassak ne olur
4)kac gunde bir bakmaliyim
5)isci cikana kadar beslemelimiyim
6)test tupunde ne kadar yer birakmaliyim.
Lutfen cevaplayin gercekten cok kafam karisti.Simdiden tesekkurler?
Dostum forumdan daha detaylı bilgi istiyorsan rufirbarbisi forumda arat burdan daha kesin bilgilere varırsın yumurtadan işçiye ortalama 25 35 gün civarında işçi çıkar test tüpünün yarısı belkide yarısından azı su ile dolu olmalı 2haftada bir bakmanı tavsiye ederim önce şekerli su takviyesi yap işçi çıkana kadar beslemene gerek yok test tüpünü zaten kendine göre ayarlayacagını düşünüyorum. :) Ama forumdan rufirbarbis bilgisine bakarsan daha net bilgilere ulaşırsın.

Users who are viewing this thread

Üst Alt