Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Malzemeler

EliBras

Pupa
10 Haz 2020
24
3
30
LV
0

İlk kraliçemi yakaladım elimde hiçbir malzeme yok burdaki mağazadan hangi ürünleri almalıyım?

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Test tüpü ve pamuğa ihtiyacın var. Test tüpünün nasıl hazırlandığına Karınca Çiftliğim Youtube kanalından izleyebilirsin. Kraliçenin resmini koyarmısın. Bakalım türü cinsi neymiş?

EliBras

Pupa
10 Haz 2020
24
3
30
LV
0

Test tüpü ve pamuğa ihtiyacın var. Test tüpünün nasıl hazırlandığına Karınca Çiftliğim Youtube kanalından izleyebilirsin. Kraliçenin resmini koyarmısın. Bakalım türü cinsi neymiş?
Lasius niger dedi arkadaşlar sordum burada

Ekli dosyalar

• IMG_20200611_093557.jpg
    IMG_20200611_093557.jpg
    304.5 KB · Görüntüleme: 172

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Arkadaşlarında belirttiği gibi test tüpü ve pamuk en temel ihtiyacınız. Test tüpü yerine şırınga, yiyecek ve malzeme kutularını kullanabilirsiniz. Plastik malzemeler kolay temin edilebiliyor ancak cam kadar sağlıklı olmadıkları için uzun süreli kullanımlar için önermiyoruz. Karınca Dünyası mağaza kısmı henüz hobinin tüm ihtiyaçlarını karşılamasada siz beslemek istediğiniz koloninin özelliklerini araştırırsanız ihtiyacınız olabilecek alternatif malzemeleri öğrenebilirsiniz :)

Pamuğu test tüpüne yerleştirmek için kalem kullanabilirsiniz ama ben ince çöp şiş (@SeriouSanta nedense yemek ismi geçince aklıma geldin ? ) çubuklarının daha işlevsel olduğunu düşünüyorum. Bu tarz farklı araçlar uygulamalarınızda kolaylıklar sağlayacaktır.

Users who are viewing this thread

Üst Alt