Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba düşük zehir seviyesi ve sling tarantula satan yazabilir mi

Ercans

Yumurta
2 Nis 2022
14
1
15
LV
0

Merhaba hobiye yeni baslicam zehir seviyesi düşük olan ve sling olan tarantula almak istiyorum lasiodora parahybana olabilir satanlar fiyat bilgisi yazabilirmi

Benzer konular

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Merhaba hobiye yeni baslicam zehir seviyesi düşük olan ve sling olan tarantula almak istiyorum lasiodora parahybana olabilir satanlar fiyat bilgisi yazabilirmi

Öncelikle bilgilendirme amaçlı belirtmek istiyorum.
Hiç bir tarantula zehri sizi öldürmez. Tarantulanın zehir seviyesinden ziyade agresifliği ve hızlı hareket edip etmemesi sizi ilgilendirsin. Yavaş hareket eden kısmen uysal türler sizin işinize başlangıç için yarayacaktır.
Bir ağaç veya tünel türü bu yüzden önermem. Zıplayabilirler hızlıdırlar bu sebepten yer türlerine yönelin
Lp
Gp
Chromatus
Rosea gibi türler sizi fazlasıyla memnun edecektir. Öğrendiğim kadarıyla havalar ısınınca bulmanız daha da kolaylaşacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

OkeaN

Yumurta
6 Ocak 2022
38
38
15
LV
0

Lasiodora Parahybana ve Grammostola Pulchripes başlangıç için uygun türlerdir ilgilenirseniz elimde 1 er adet mevcut

Ercans

Yumurta
2 Nis 2022
14
1
15
LV
0

Öncelikle bilgilendirme amaçlı belirtmek istiyorum.
Hiç bir tarantula zehri sizi öldürmez. Tarantulanın zehir seviyesinden ziyade agresifliği ve hızlı hareket edip etmemesi sizi ilgilendirsin. Yavaş hareket eden kısmen uysal türler sizin işinize başlangıç için yarayacaktır.
Bir ağaç veya tünel türü bu yüzden önermem. Zıplayabilirler hızlıdırlar bu sebepten yer türlerine yönelin
Lp
Gp
Chromatus
Rosea gibi türler sizi fazlasıyla memnun edecektir. Öğrendiğim kadarıyla havalar ısınınca bulmanız daha da kolaylaşacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok teşekkürler hocam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Fiyat nedir
Lasiodora Parahybana ve Grammostola Pulchripes başlangıç için uygun türlerdir ilgilenirseniz elimde 1 er adet mevcut

Users who are viewing this thread

Üst Alt