Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba!

kpost

Pupa
11 Nis 2021
5
1
30
LV
0

Merhaba arkadaşlar ben Kamil. 16 yaşındayım, bu hobi ile 12 yaşlarında tanıştım daha sonra araya giren sınavlar vb. yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım ama şimdi tam gaz devam ediyor olacağım. Elimde 1 adet 6 işçili Tetramorium Caespitum kolonim var ve onun günlüklerini foruma yüklemeyi düşünüyorum. Malum uçuş mevsimleri de geliyor o yüzden çok daha fazla kraliçe bulacağımı düşünüyorum. Foruma bu hobiyle uğraşan insanları tanımak için katıldım.

Benzer konular Forum Tarih
S Üye Tanıtımları 5 690
ümit levent Üye Tanıtımları 3 408
karıncanetür Üye Tanıtımları 4 554
Can Doğan Üye Tanıtımları 5 558

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Hoş geldiniz. İyi zamanlar geçirmeniz dileğiyle!

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Foruma hoşgeldiniz bu aralar çoğu tür uçuyor güneşli rüzgarsız günlerde farklı tür kraliçeler bulabilirsiniz

Naplessness

Yumurta
13 Nis 2021
2
0
5
LV
0

Merhaba arkadaşlar ben Kamil. 16 yaşındayım, bu hobi ile 12 yaşlarında tanıştım daha sonra araya giren sınavlar vb. yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım ama şimdi tam gaz devam ediyor olacağım. Elimde 1 adet 6 işçili Tetramorium Caespitum kolonim var ve onun günlüklerini foruma yüklemeyi düşünüyorum. Malum uçuş mevsimleri de geliyor o yüzden çok daha fazla kraliçe bulacağımı düşünüyorum. Foruma bu hobiyle uğraşan insanları tanımak için katıldım.

Merhaba kamil ben de bu hobiye yeni başladım iletişime geçebiliriz isterseniz

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Elbette DM'den yazdım size.

Kayseri'de havalar şuan soğuk ama 1-2 haftaya başlayacağını umuyorum uçuşların.
Kayseri Merkez'de iseniz hava durumu değişmezse Perşembe gününden itibaren bölgenizde uçuş olma ihtimali var. Bol şanslar.

Users who are viewing this thread

Üst Alt