Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

Merhaba
Adım Batuhan yıldız 21 yaşındayım eskiden tetramorium ve messorlar ile ilgilenmiştim yakın zamanda tetramorium ile Gine hobiye giriş yapıp gösteriş formicaryuları kuracam benden başka böyle şeyler yapan varmı.

Benzer konular

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Merhaba
Adım Batuhan yıldız 21 yaşındayım eskiden tetramorium ve messorlar ile ilgilenmiştim yakın zamanda tetramorium ile Gine hobiye giriş yapıp gösteriş formicaryuları kuracam benden başka böyle şeyler yapan varmı.
Hem hobiye hem de foruma hoş geldiniz.

Ardakral

Süper Majör
21 Mar 2021
156
47
105
LV
0

Merhaba
Hoş geldin ???

Antlantis

Media
2 May 2021
59
36
50
Ödüller
1
LV
1

Merhaba
hoş geldiniz Batuhan abi ben varım :)

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

Bu arada bu forumda yeni olduğum için daha çözemedim ama güzel yer olmuş hepinizin emeğine sağlık

Users who are viewing this thread

Üst Alt