Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba

Swalfken

Majör
2 Mar 2021
105
54
75
LV
0

Merhabalar forumda yeni sayılırım ismim İbrahim 17 yaşındayım İstanbul/Esenler civarı hobici arkadaşlar var mı acaba ve uzun süredir aramama rağmen bir türlü kraliçe bulamadım acaba geç mi kaldım yoksa hala bulma şansım var mı ve lasius niger kolonisinde outworld altlığı olarak torf kullanabilir miyim.
İyi hobiler

Benzer konular

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Merhabalar forumda yeni sayılırım ismim İbrahim 17 yaşındayım İstanbul/Esenler civarı hobici arkadaşlar var mı acaba ve uzun süredir aramama rağmen bir türlü kraliçe bulamadım acaba geç mi kaldım yoksa hala bulma şansım var mı.
İyi hobiler
Tam zamanında katılmışsın aramıza. Kışa kadar kraliçe bulabilirsin. ??

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Hoşgeldiniz daha çok vakit var bulmak için outworlde torf önermem derin bir torf olusa oraya geçebilirler geçmeseler bize artıkları vs torfların arasına bırakırlarsa farketmeyebilirsiniz küfe mite a neden olabilir

Swalfken

Majör
2 Mar 2021
105
54
75
LV
0

Hoşgeldiniz daha çok vakit var bulmak için outworlde torf önermem derin bir torf olusa oraya geçebilirler geçmeseler bize artıkları vs torfların arasına bırakırlarsa farketmeyebilirsiniz küfe mite a neden olabilir
Peki altlık olarak ne kullanmalıyım

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Merhabalar forumda yeni sayılırım ismim İbrahim 17 yaşındayım İstanbul/Esenler civarı hobici arkadaşlar var mı acaba ve uzun süredir aramama rağmen bir türlü kraliçe bulamadım acaba geç mi kaldım yoksa hala bulma şansım var mı ve lasius niger kolonisinde outworld altlığı olarak torf kullanabilir miyim.
İyi hobiler
Vay be eski semtim esenler/dere :) bende ilk başlarda cocopeat düşünmüştüm taban malzemesi olarak ama buradaki arkadaşlar pek tavsiye etmemişti bende bir yerden sarı deniz kumu buldum derin dondurucuda bir gün beklettikten sonra çıkartıp güneşte havalandırdım ve outworldde kullandım pek sıkıntı olmadı 2 haftadır, karıncalarda gayet aktif şekilde geziyorlar outworldde. ama denildiği gibi çokta gerekli olmayan birşey taban malzemesi sonradan araştırdım gördümki çoğu herkes taban malzemesiz veya dekorsuz şekilde outworldde besleyenlerde var

Swalfken

Majör
2 Mar 2021
105
54
75
LV
0

Vay be eski semtim esenler/dere :) bende ilk başlarda cocopeat düşünmüştüm taban malzemesi olarak ama buradaki arkadaşlar pek tavsiye etmemişti bende bir yerden sarı deniz kumu buldum derin dondurucuda bir gün beklettikten sonra çıkartıp güneşte havalandırdım ve outworldde kullandım pek sıkıntı olmadı 2 haftadır, karıncalarda gayet aktif şekilde geziyorlar outworldde. ama denildiği gibi çokta gerekli olmayan birşey taban malzemesi sonradan araştırdım gördümki çoğu herkes taban malzemesiz veya dekorsuz şekilde outworldde besleyenlerde var
İlgilendiğiniz için teşekkürler.

Freest

Media
10 May 2021
35
14
50
LV
0

İyi hobiler
kanka daha uçuşlar bitmedi kışa kadar varkti var altlık sorusuna gelirsek altlık olarak hiçbirşeye gerek yok diyebilirim direk olarak plastic kabın zeminide olur ama eğer göze güzel gözükmesin istiyorsan zehir ve toxit içermeyen kil ve alçı ile zemini atıp üzerine gömülecek karıncaların çıkaramayacağı şekilde ve dıştan gözükecek şekilde kum da atabilirsin iyi günler iyi hobiler

Joker34

Majör
28 Nis 2021
32
34
80
LV
0

İyi hobiler
Biz varız

Users who are viewing this thread

Üst Alt