Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

merhabalar bu karıncanın türü nedir

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

bu karıncanın türü nedir ilginç hiç böyle bir şey görmemiştim

Ekli dosyalar

• IMG_4802.png
    IMG_4802.png
    3.4 MB · Görüntüleme: 138

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

Bizde göremiyoruz şu an :))
bir problem olmuş eklemiştim sonra türünü buldum sonrada baktığımda fotoğraflar yüklenmemiş sizlere :) bu tür hakkında bir bilginiz var mı nasıl bakılır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu karıncanın türü nedir ilginç hiç böyle bir şey görmemiştim
bir de bu kraliçenin alt türü ne olabilir, türü camponotus harici bir şey olabilir mi. Bu kırmızı olanlar yarısı baya bir kırmızı

Ekli dosyalar

• IMG_4810.jpeg
    IMG_4810.jpeg
    101.7 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_4788.jpeg
    IMG_4788.jpeg
    100.4 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_4792.jpeg
    IMG_4792.jpeg
    66.8 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleme:
30 May 2022
28
8
15
LV
0

Büyük ol
bir problem olmuş eklemiştim sonra türünü buldum sonrada baktığımda fotoğraflar yüklenmemiş sizlere :) bu tür hakkında bir bilginiz var mı nasıl bakılır

bir de bu kraliçenin alt türü ne olabilir, türü camponotus harici bir şey olabilir mi. Bu kırmızı olanlar yarısı baya bir

bir de bu kraliçenin alt türü ne olabilir, türü camponotus harici bir şey olabilir mi. Bu kırmızı olanlar yarısı baya bir kırmızı
Büyük

Büyük olanın Cinsi Camponotus, türü hakkında tahmin yapmak doğru olmaz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt