Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mesor bulabilir miyim?

tunud_dd

Pupa
18 Haz 2021
50
3
30
LV
0

Arkadaşlae merhaba forumda biri dün messor buldugunu soylemis acaba bu 1-2hafta icinde bulabilir miyim ama biliyorsunuz istanbulda heryer beton ve nasil bulabilirim acaba sehir icinde bulmakta bildiginiz konular carmi ormanlarda uzak oldugu icin... boyle parklar gini veya cimenlik gibi bildiginiz konular car mi elimde tetra var ama pek besleyemiyorum messor bulabilirsem kus yemi ile rahatca bakabileceğim bir tür

Benzer konular

Yiğit Kavuk

Majör
28 Ara 2020
150
52
75
LV
0

tetra da yem ayırt etmez herşeyi yer
bende istanbuldayım şuana kadar hiç messor kraliçesi görmedim
hep lasius tetra buldum
messor bulabilme ihtimaliniz var
şuan messorların en çok bulunduğu zamanlardan 2.sindeyiz
bulma şansınız yüksek

karstaken

Yumurta
2 Eyl 2021
12
1
15
LV
0

Arkadaşlae merhaba forumda biri dün messor buldugunu soylemis acaba bu 1-2hafta icinde bulabilir miyim ama biliyorsunuz istanbulda heryer beton ve nasil bulabilirim acaba sehir icinde bulmakta bildiginiz konular carmi ormanlarda uzak oldugu icin... boyle parklar gini veya cimenlik gibi bildiginiz konular car mi elimde tetra var ama pek besleyemiyorum messor bulabilirsem kus yemi ile rahatca bakabileceğim bir tür
Çok rahat bulursun Ben 20 tane falan buldum bi günde kat kat daha fazlası vardı ama almadım ve küçük arsalar vardır illaki otursuğun yerde oraların yakınlarında bulursun

benzthous0

Yumurta
19 Eyl 2021
12
2
15
LV
0

İstanbulda yağmur sonrası hastane çevrelerinde falan gezersen çok rahat bulursun genelde hastane çevreleri ormanlık oluyor ben geçen gün 40 50 tane ölü görmüşümdür yolda falan

Lordvan

Yumurta
27 Ağu 2021
16
3
15
LV
0

Ben şuanda Pendik pazarının olduğu yerdeyim pazar yeri otoparkından pazar yerine yürürken 3 adet buldum bence şansın var iyi günler

Users who are viewing this thread

Üst Alt