Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messolar için Tohum

Jaderny

Pupa
17 May 2020
37
4
30
LV
0

Messorlar bildiğim kadarıyla muhhabet kuşu yemi yiyorlar ama kapanamada olduğumuz için alamiyorum evde başka tohumlar var acaba onları yerlermi

(Biber,patlıcan,maydanoz,marul tohumları var)

Benzer konular

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Deneyerek gözlem yapabilirsin, genel olarak yiyeceklerini söyleyebilirim. Her koloni her besini kabul etmez, gözlem yapmak gerek. Onların haricinde çekirdek içleri de alternatif besin olabilir.

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Messorlar bildiğim kadarıyla muhhabet kuşu yemi yiyorlar ama kapanamada olduğumuz için alamiyorum evde başka tohumlar var acaba onları yerlermi

(Biber,patlıcan,maydanoz,marul tohumları var)
Tohum yiyebilirler evet ama protein ihtiyaçlarını başka şeylerden de karşılayabilirler. Benim messorlar yumurta sarısına bayılıyor mesela. Dene ve hangisini daha çok sevdiklerini bul. ?

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

maydanoz ile marul tohumunu yerler büyük bi ihtimal

rdsmsk

Pupa
25 Nis 2021
60
27
30
LV
0

dışardaki yuvalara bırakdığım yeşil mercimek bro :) genelde yuvaya taşıyorlar işe yarar mı seninkilerde bilmem.

Users who are viewing this thread

Üst Alt