Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Kış Uykusu Hakkında Yardım

beratulker

Yumurta
6 Eyl 2021
14
3
15
LV
0

Merhaba, hobiye yeni başladım ortalama 20 işçili messor kolonim var tüp ufak bir outworld'e bağlı ve içi az miktarda toprak var. Şimdi karıncalarım tüpün ağzına bir miktar toprak yığdılar ve outworlde 2 3 işçi çıkıyor bunun sebebi kışa hazırlık mıdır ? İlk yılda kış uykusuna yatırmasam ne olur ? Bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular Forum Tarih
tRUSH Elites Karıncalar 2 897
K Karıncalar 2 669
CanlilarEvi Genel Sohbet 4 631
benzthous0 Karıncalar 1 532
Bekiroww Karıncalar 6 1K

Benzer konular

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Merhaba, hobiye yeni başladım ortalama 20 işçili messor kolonim var tüp ufak bir outworld'e bağlı ve içi az miktarda toprak var. Şimdi karıncalarım tüpün ağzına bir miktar toprak yığdılar ve outworlde 2 3 işçi çıkıyor bunun sebebi kışa hazırlık mıdır ? İlk yılda kış uykusuna yatırmasam ne olur ? Bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
İlk yılda kış uykusu olmasada olurmuş bende yeni öğrendim

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Diğer soru içinde tüpün ağzına toprak yığmaları çok normal hatta iğne deliği kadar boşluk bırakıyorlar bende

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

20 30 işçide ow de birkaç işçi çıkması normal,toprakları tüpün ağzında bilerek taşıyorlar kendilerine göre dizayn ediyorlar mesela bolca tohum koy gene yaparlar gayet normal bir durum kış uykusuyla alakası yok

Users who are viewing this thread

Üst Alt