Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor sahiplenin

Talhaoztemur

Yumurta
21 Haz 2021
6
1
15
LV
0

Elimde 50 işçili bir kolonim var. Messor structor cinsi karıncalarımı sahiplendirmek istiyorum çünkü yeni bir türe geçiyorum. Sahiplenmek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir, mümkünse Kayseri içi ve civarı iller. Herkese iyi hobiler.

Ekli dosyalar

• IMG_20220323_205153.jpg
    IMG_20220323_205153.jpg
    324 KB · Görüntüleme: 149

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Fiyat bilgisi eklenmemiş yada hediye olarakmı vereceksiniz?

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Zamanında bizde hobiye başlarken hediye ile başlamıştık aynı şekilde bende zamanla karşılık verip çok kişiye hediye kraliçe göndermişliğim oldu :)
Tabiki bu tercih meselesi sonuçta forumda ilan kuralları çerçevesinde satmak veya hediye vermenizde sıkıntı yok :)
Belki bu yardımcı olur sana ⬇️

20 Mar 2022
1
0
5
LV
0

merhaba ben hobide yeniyim istanbul ömerli barajında haftada 3-4defa yürüyüş yapıyorum ama kraliçeyi bırak uçuş dahi yok bana verirseniz sevinirim ama siz bilirsiniz

rlanta

Media
22 Şub 2022
88
71
50
Ödüller
1
LV
1

Elimde 50 işçili bir kolonim var. Messor structor cinsi karıncalarımı sahiplendirmek istiyorum çünkü yeni bir türe geçiyorum. Sahiplenmek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir, mümkünse Kayseri içi ve civarı iller. Herkese iyi hobiler.
Selamlar, eğer farklı bir istek yoksa koloniyi sahiplenmek isterim. Youtube üzerinde Karınca Kolonim adlı bir kanalımda var, hem kanaldaki izleyiciler için güzel bir koloni olur. Ayrıca elimde çok işçili messor kolonisi yok, benim içinde iyi olabilir.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar, eğer farklı bir istek yoksa koloniyi sahiplenmek isterim. Youtube üzerinde Karınca Kolonim adlı bir kanalımda var, hem kanaldaki izleyiciler için güzel bir koloni olur. Ayrıca elimde çok işçili messor kolonisi yok, benim içinde iyi olabilir.
Elimde canlı yem stoğu vb. var. Bakım için bir sorun çekeceklerini sanmıyorum, zaten 5 tane aktif kolonim var ama dediğim gibi 3 işçinin üzerinde Messor kolonim yok şuanlık yavaş yavaş artıyorlar.

Furkeen

Yumurta
Yasaklanmış Üye
19 Mar 2022
6
2
15
LV
0

Merhaba ben Kayseri’de yaşıyorum mümkün ise koloniyi sahiplenmek isterim

Users who are viewing this thread

Üst Alt