Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Structer Boyama :)

7 Kas 2020
13
3
30
LV
0

Merhabalar Direk konuya dalacağım Messor Structer kolonimi boyamak istiyorum eskiden Componotus işçilerimi boyamıştım fakat Messorlar boyanabiliyor mu emin değilim bir bilgisi olan yardım edebilir mi?

Benzer konular

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

Merhabalar Direk konuya dalacağım Messor Structer kolonimi boyamak istiyorum eskiden Componotus işçilerimi boyamıştım fakat Messorlar boyanabiliyor mu emin değilim bir bilgisi olan yardım edebilir mi?
Renkleri koyu olduğu için çok belirgin olacağını sanmıyorum. Hem boyamak hayvanları riske atmak oluyor bence. Yine de sen bilirsin.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Arkadaşın dediği gibi çok belli olmaz ama gıda boyası kullanarak yapabilirsiniz canlılara zarar gelceğini sanmıyorum.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
989
497
325
Ödüller
13
LV
4

Messor Structor* abdomenleri camplolardaki gibi şeffaf olmadığından olmayabilir ama yine de canlıya zararı olmayacak bir gıda boyası ile deneyebilirsiniz

Users who are viewing this thread

Üst Alt